Marmaris Datça Akyaka Turu 2 Gece Konaklama

Tur Programı

Tümünü gizle
 1. Özet Bilgi
  Bir cennet gibi koyları ile Marmaris ve Helenistik Dönem'den Kalma Kral Kaya Mezarları aklınızdan çıkmayacak, zihninizde yer edinecek...
 1. 1. Gün İstanbul Hareket - Gece Yolculuğu
  20.00 İncirli Metrobüs (Dilek Pastanesi Önü)
  20.20 Mecidiyeköy Meydanı (Mado Önü)
  20.50 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
  21.00 Bostancı Köprüsü Otobüs Durakları (Ankara istikameti)
  21.10 Kartal Köprüsü Otobüs Durakları (Ankara Yönü)
  21.20 Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti)
  21.30 Çayırova McDonald's Önü
  23.50 Bursa Otogar Sapağı
  00.20 Bursa Görükle Trio Önü

  Belirlenen noktalardan siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra Marmaris Datça Akyaka Turu için gece yolculuğuna başlıyoruz.
 2. 2. Gün Akyaka - Gökova Tekne Turu - Marmaris
  Yapacağımız gece yolculuğunun ardından ilk durağımız Akyakaya varıyoruz. Akyaka'da alacağımız kahvaltı sonrasında bir doğa harikası olan ve Batı Menteşe Dağlarının altından milyonlarca gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu, Avrupa’dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri olduğu gibi, aynı zamanda Sutavuğu, Suyılanı, Susamuru gibi nesli tükenme tehlikesi altında olan canlılara da ev sahipliği yapan, Torik, Levrek, Kefal gibi sayısız tür balığın, yer yer 5 metreye kadar uzanan sualtı sarmaşıklarına yumurta bırakmaya geldiği Azmak Çayı'nda fotoğraf çekebilirsiniz daha sonrasında tekne turu için (Ekstra), Marmaris'e geliyoruz. Marmaris Tekne turumuzda adının hakkını sonuna kadar veren Akvaryum Koyu, güzergahımızın ilk durağıdır. Turkuaz ve tertemiz sularının ışıldadığı ve çarşaf gibi serildiği bu koyda, yemyeşil ağaçlar eşliğinde benzersiz bir yüzme deneyimi yaşayacağız, sonraki durağımız ise Fosforlu Mağara, gece ufuktan indiğinde parıldayan taşlardan oluşan doğal bir mağaradır. Tabii biz bu noktayı gündüz vakti ziyaret edeceğimizden bu görsel şöleni kaçıracağız. Fakat yalnızca ufak teknelerin yanaşabildiği ve dalış aktivitesinin vazgeçilmez duraklarından biri olan Fosforlu Mağara, gündüz de bir başka güzel, Bir sonraki durağımız Kumlubük ve Amos olacak. Kıyılarını ve tepelerini beyaz evlerin süslediği, en genel haliyle otantik bir havaya sahip Kumlubük ve Amos’un tertemiz sularıyla buluşup etrafı izlemenin keyfine varacağız. Tabii ki hatırlatmakta fayda var: Durduğumuz her noktada yüzmek zorunda değilsiniz; teknede kalmayı tercih edip güneşlenebilir, içeceğinizi yudumlayıp bol bol fotoğraf da çekebilirsiniz. Ve Pek bilinmediğinden saklı bir cennet değerine sahip Turunç güzergahımızın bir sonraki durağı olacak. Turunç, bulundukları koyun adını yaşatmayı hedefleyen turunç ağaçlarına ek olarak şirin evler, sokaklar, tertemiz sular ve yumuşacık kumlu kıyılarla bezenmiştir. Turunç’ta 1 saatlik molamız esnasında doyasıya zaman geçireceğiz ve öğle yemeğimizi alacağız. Tekne turumuzun son durağı ise Kayalarla örülü kıyıların ortasında turkuaz renkli bir inciyi andıran Yeşil Deniz Koyu. Yeşil Deniz Koyu, kıyılarının minik beyaz taşlarla bezendiği bu tertemiz sularda tekneye binmeden önce son bir kez daha serinlerken harika atmosferin, tatlı meltemin ve pırıl pırıl güneşin tadına varacağız. Denizle buluşmamız sona erdiğinde hiç bitsin istemesek de dönüş yoluna geçiyoruz, biraz yorgun ama mutlu bir halde deniz kokusu üzerimizde tekne turu keyfimizi sonlandırıyoruz ve Marmaris’teki limana yanaşıyoruz. Marmaris'te vereceğimiz serbest zaman sonrasında otobüsümüze ulaşıyor, otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde daha sonra dileyen misafirlerimizle belirlenen saatlerde buluşup, Marmaris gece hayatına gidiyoruz (Ekstra). Burada gözde gece kulüplerinde dans, müzik, eğlence üçlüsünün bir arada yaşandığı bu gecenin tadını çıkartabilir, Marina da dolaşıp cafelerde çay kahve içebilir, dondurmanın tadına bakabilirsiniz.

  KonaklamaPalmea Hotel - Epic Hotel - Mehtap Family Hotel Marmaris, Demircioğlu Hotel Muğla, İdaş Hotel Marmaris
 3. 3. Gün Kızburnu - Palamutbükü - Eski Datça - Marmaris
  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında efsanesiyle birlikte manzarasına da şaşıracağınız Kızkumu’na yola çıkıyoruz. İki yaka arasında adeta sualtı köprüsü vazifesi gören kızıl kumlarda yürüyerek karşı kıyıya ulaşabiliyorsunuz. Buradan sonraki durağımız Ege ve Akdeniz’i aynı anda görerek yapacağımız bir yolculukla, Balıkaşıran Mevkiini de geçerek yarımada Datça’ya ulaşıyoruz ve maviyle yeşilin adeta kucaklaştığı Palamutbükü'ne geliyoruz. Palamutbükü sahili Datça'nın en uzun sahillerinden birisidir, Ayrıca Datça'nın en güzel koyu olarak bilinmektedir. Bu temiz ve berrak denizde yüzme molası verdikten sonra Tarihi Rum evlerini bir arada göreceğimiz ve Can YÜCEL’in evininde bulunduğu tarihi eski Datça’da gidiyoruz. Datça'da vereceğimiz serbest zamanda hem gezip hem de meşhur bal ve bademlerini küçük yöresel dükkanlarda tadıp, alışveriş yapabilir, mistik sokakları, begonvil sarkan balkonları, davetkar ahşap kapıları ve bölgenin tanınmasını sağlayan Can Yücel Evi'nde Fotoğraf çekebilirsiniz. Serbest zaman sonrasında gezilerimiz ve yüzme molalarımızın ardından otelimize gitmek üzere yola çıkıyoruz. Akşam yemeği sonrasında dileyen misafirlerimizle belirlenen saatlerde buluşup, Marmaris gece hayatına gidiyoruz (Ekstra). Burada gözde gece kulüplerinde dans, müzik, eğlence üçlüsünün bir arada yaşandığı bu gecenin tadını çıkartabilir, Marina da dolaşıp cafelerde çay kahve içebilir, dondurmanın tadına bakabilirsiniz.
 4. 4. Gün Aşıklar Yolu - Yuvarlakçay - Dalyan - İztuzu Plajı - Kral Mezarları
  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, eski Türk filmlerin çekildiği mekânlardan biri olan devasa okaliptüs ağaçlarıyla çevrili eski Marmaris yolunda Aşıklar Yoluna gidiyoruz. Aşıklar Yolunda fotoğraf molası vereceğiz. Sonraki durağımız ise adeta cennetten bir köşe olan Yuvarlak Çay olacaktır. Yuvarlakçay'da dere üstü salıncak keyfi sonrasında ki durağımız Köyceğiz Gölü ve Akdeniz arasında kıvrılarak uzamakta olan yeşil sazlık ve lagünlerin kenarına kurulmuş olan Dalyan Körfezi olacaktır. Dalyan'da bineceğimiz kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölü ne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan BYBLİS ve KAUNOS un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, Kaya Oyma Kral Mezarları'nı görüyoruz. Ve tabi ki Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için teknemizle İztuzu plajına gidiyoruz. İztuzu Plajındaki yüzme molamızın ardından yemek molası veriyoruz (Ekstra) Öğle Yemeği sonrası doğal çamur banyomuzla (Giriş ücretli) aktivitemizi tamamlayıp tekrar teknemizle kanalı takıp ederek otobüsümüze ulaşıyor ve daha sonrasında gezimiz sonlanıyor. İstanbul’a ulaşmak üzere yola çıkıyor ve siz sayın misafirlerimizi, bir başka tur organizasyonunda buluşmak dileğiyle sabah saatlerinde aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Ücrete Neler Dahil ?

Tümünü göster
 • Araç İçi İkramlar

 • Konaklama

 • Profesyonel rehberlik

 • Ulaşım

 • Yemekler

  • 2 Sabah Kahvaltısı
   2 Akşam Yemeği

Ücrete Neler Dahil Değil ?

 • Ekstra Turlar

Müsaitlik


 • Perşembe Ağu 11, 2022 (A) Marmaris Datça Akyaka Turu 2 Gece Konaklama 4 Gün Pazar Ağu 14, 2022 Varış : İstanbul
   
  10 kişi kaldı! 1784,41 TL Yetişkin (0-80): Hareket Şehri: 20:0 - İncirli Metrobüs (Dilek Pastanesi Önü), 20:50 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü, 21:10 - Kartal Köprüsü Otobüs Durakları (Ankara Yönü, 21:30 - Çayırova McDonald's Önü Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Perşembe Ağu 18, 2022 (A) Marmaris Datça Akyaka Turu 2 Gece Konaklama 4 Gün Pazar Ağu 21, 2022 Varış : İstanbul
   
  10 kişi kaldı! 1784,41 TL Yetişkin (0-80): Hareket Şehri: 20:0 - İncirli Metrobüs (Dilek Pastanesi Önü), 20:50 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü, 21:10 - Kartal Köprüsü Otobüs Durakları (Ankara Yönü, 21:30 - Çayırova McDonald's Önü Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Perşembe Ağu 25, 2022 (A) Marmaris Datça Akyaka Turu 2 Gece Konaklama 4 Gün Pazar Ağu 28, 2022 Varış : İstanbul
   
  10 kişi kaldı! 1784,41 TL Yetişkin (0-80): Hareket Şehri: 20:0 - İncirli Metrobüs (Dilek Pastanesi Önü), 20:50 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü, 21:10 - Kartal Köprüsü Otobüs Durakları (Ankara Yönü, 21:30 - Çayırova McDonald's Önü Ücretsiz iptal edilebilir.

Genel Şartlar

 • Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.Tur sirküsü yayımlandığı  ​11.05.2022​  tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Rezervasyona düşülen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.
 • Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.
 • 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
 • Turlarda kademeli fiyat artışı sistemi kullanılabilir.
 • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 • Yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar üretici acentada saklıdır. Böyle bir iptal durumunda üretici acenta misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.
 • Uçaklı Turlarda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
  İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz. Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.
 • Programda aksi belirtilmedikçe, Müze Kart Tur fiyatına dahil değildir. Müze Kart’ın geçerli olduğu Müze ve Ören Yerleri ve tüm Özel Müze girişleri tur ücretine dahil olmayıp, ödemeleri tur katılımcılarına aittir.
 • Tur Programında yer alan ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir.
 • Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek noktalarının sırasında veya günler arasında) hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
 • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.)  tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Üretici Acenta kesinlikle sorumlu değildir.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanmak zorunda oldukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 • Turda belirtilen otel isimleri turda konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Yoğunluk ve mücbir sebepler nedeniyle standart bakımından aynı olmak kaydıyla oteller değişiklik gösterebilir.
 • Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandaleti, su ayakkabısı vb.) tercih edilmelidir.
 • Turlarda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır.
  Otobüsler: 28-46 kişi sayılarında kullanılır.
  Midibüsler: 17-27 kişi sayılarında kullanılır.
  Minibüsler: 16’ya kadar kişi sayılarında kullanılır.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, ÜRETİCİ ACENTA TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, 6502 NO'LU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Profession Turizm
BALMUMCU KARAHASAN SOK. ÖZEROL APT.NO:5/7 BEŞİKTAŞ / İSTANBUL Beşiktaş / İstanbul
Türsab Belge No : 3130
Türsab Rota