Fırtına Gibi Gap Mezopotamya Turu (3 Gece Otel Konaklamalı) - Bahar Dönemi

Tur Programı

Tümünü gizle
 1. Özet Bilgi
  Kısa zamanda çok işler yaparız diye Gap Mezopotamya Bölgesine doğru yola çıktık. Güney Doğu Anadolu’yu Keşfetmeye, Peygamberler Diyarını Gezmeye Davet Ediyoruz. Sıra Gecesine katılmaya bol bol kebap yemeye gidiyoruz.

  2024 Erken Rezervasyon Başlamıştır
  %50 Kaparo Ver Gerisini Otobüste Tamamla
  Gaziantep / Zeugma Müzesi - Bakırcılar ve Almacı Pazarı
  Urfa / Göbeklitepe - Balıklıgöl - Harran - Sıra Gecesi
  Mardin / Deyrul Zaferan Manastırı - Kasımiye Medresesi
  Midyat / Sıla Konağı - Telkari Atölyesi - Süryani Şarap Evi
  Diyarbakır / Ulu Camii - On Gözlü Köprü
  Adıyaman / Nemrut Dağı Gün Batımı veya Gün Doğumu
  Halfeti Tekne Turu & Rum Kale & Malabadi Köprüsü & Dara Antik Kenti
 1. 1. Gün İstanbul - Gebze - İzmit - Sakarya - Düzce - Bolu - Ankara
  SSC Tur Araç Kalkış Noktaları
  16:00 Beylikdüzü Migros Önü
  16:15 Avcılar Otobüs Durakları
  17:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
  17:30 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)
  18:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
  18:15 Kartal Köprüsü Otobüs Durağı
  18:30 Gebze Center Avm Önü
  19:15 İzmit Otogar Önü (Otogar-2 Durağı)
  20:15 Sakarya Berceste Tesisi
  21:30 Düzce Kaynaşlı Türsan Park Tesisi
  22:00 Bolu Otogar Önü
  23:55 Meşrutiyet Cad İş Bankası Önü
  00:30 Ankara Aşti Önü Berat Büfe Yanı
  02:40 Aksaray E-5 Işıklar
  08:30 Adana Otogar Karşısı

  Konaklama: Gece Yolculuğu
 2. 2. Gün Adana - Gaziantep - Tarihi Bakırcılar Çarşısı - Almacı Pazarı - Yemeniciler Arastası - Tahmis Kahvesi - Menengiç Kahvesi - Gaziantep Kalesi - Zeugma Müzesi - 14 Şehit Anıtı - Almacı Pazarı - Tahmis kahvehanesi - Baklava Alış Verişi - Şanlıurfa Sıra Gecesi
  Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından düzenlemiş olduğumuz Fırtına Gibi Gap Mezopotamya Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Belirtilen noktalardan turumuza katılan misafirlerimiz ile Bolu Kaynaşlı Türsan Dinlenme tesislerinde ve Aksaray Ağaçlı dinlenme tesislerinde vereceğimiz molaların ardından Sabah Pozantı’da kahvaltı molası veriyoruz. 8 Şubat 1921 tarihinde "Gazi" ünvanı verilen Gaziantep’e ulaşarak turumuza başlıyoruz. Gaziantep Kalesi ve Dokurcum Değirmeni’nde Şehit olan çocuklar anısına yapılan 14 Şehit Anıtı ilk gezi noktalarımız olacak. Ardından Bakırcılar Çarşısı, Yemeniciler Arastası, Almacı Pazarı ve Tahmis Kahvehanesi’ni göreceğiz. Burada vereceğimiz serbest zamanda Menengiç Kahvesi içebilir Fıstık, Bakır ve Yemeni alışverişi yapabilirsiniz. Gaziantep tarihi çarşı gezilerimizi tamamladıktan sonra, Gaziantep’in meşhur lezzetlerinin tadına bakabilmeniz için serbest vakit veriyoruz. (Ekstra) Öğle yemeği molası sonrasında Birecik Barajı'nın suları altında kalan Zeugma Şehrinden kurtarılmış, Romalı Generallerin Villalarının taban mozaiklerinin sergilendiği Zeugma Mozaik Müzesi’ni ziyaret edeceğiz. Çingene Kızı ve diğer tüm mozaikleri gördükten sonra, Gaziantep tarihi çarşı gezilerimizi tamamladıktan sonra, Türkiye’de Baklava denince ilk akla gelen şehir olan Gaziantep’in en meşhur baklavacısı olan Abdullah Sedef Baklavaları'ndan alışveriş yapma imkanı veriyoruz. Günün sonunda ağzımızda baklavanın muhteşem tadıyla Şanlıurfa'ya hareket edip otelimize yerleşiyoruz. Konaklama Otelimizdedir. Dileyen Konuklarımız ile Bölge Kültürünü Tanıyabileceğimiz ve Yöresel Yiyecekleri Tadacağımız SSCTUR'un düzenlemiş olduğu tüm Gap Mezopotamya turlarımızın olmazsa olmazı Sıra Gecesi’ne katılıyoruz. (Ekstra Yemek Dahil) Bu Akşam Yapacağımız Konaklamada Akşam Yemeği Tur Ücretine Dahil Değildir. Sıra Gecesi'ne Katılmak İstemeyen Misafirlerimiz Akşam Yemeğini Kendi İmkanları ile Yiyebileceklerdir.
  Sıra Gecesi: Gülizar Konuk Evi'nde Mercimek Çorbası, Lebeni, Bostana, Porsiyon Karışık Kebap, Çiğ Köfte, Yöresel Tatlı, Mırra, Ayran, Çay, Sıra Gecesi Programı(Ekstra)
  Kahvaltı: Ulukışla - Demireller Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman. Tur Ücretine Dahil Değildir.
  Öğle Yemeği: Gaziantep - Serbest Zaman
  Akşam Yemeği: Şanlıurfa - Gülizar Konukevi / Karışık Kebap Menü. (Ekstra)
  Konaklama: Grand Gülizar Otel, Newton Otel, Akgöl Otel vb...

  Konaklama: Şanlıurfa Otelleri
 3. 3. Gün Şanlıurfa - Göbeklitepe - Balıklıgöl - Harran - İlk İslam Medresesi Harran Üniversitesi - Kubbeli Evler - Ulu Camii - Tarihi Surlar - İç Kale - Şanlıurfa Çarşıları - Ayn Zeliha Gölü - Hz. İbrahim Makamı -Şanlıurfa Kalesi - Viranşehir - Kızıltepe - Mardin
  Fırtına Gibi Gap Mezopotamya Turu'muzun 3. gününde sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, kubbeli evleri ve kendine has kültürüyle ünlü Harran’a ulaşıyoruz.(Ekstra) Burada, Türkiye’de İslamiyet döneminde kurulmuş en eski cami olma özelliğini taşıyan Harran Ulu Camii, İlk İslam Medresesi (Harran Üniversitesi), İç Kale ve Tarihi Surları görüp Konik Kubbeli Evlerden birine konuk olacağız. Bu keyifli ziyaretimizde yöresel kıyafetler giyerek fotoğraf çekilebilirsiniz (Ekstra). Harran evi ziyaretimizin ardından Âdem, Eyyüp, İbrahim, Şuayip, ve Elyasa Peygamberlerin yaşadığına inanılan ve Peygamberler Şehri olarak adlandırılan Şanlıurfa’ya geri dönerek, Balıklı Göl (Halil-Ül Rahman Gölü), Kral Nemrut'un Kızı Zeliha'nın göz yaşlarından oluştuğu da söylenen Ayn-ı Zeliha Gölü ve Hz. İbrahim'in doğduğu Mağara'yı gezeceğiz. Vereceğimiz öğle yemeği (Ekstra) molasında Şanlıurfa’nın meşhur lezzetlerinin tadına bakıp yemekten sonra Göbeklitepe İsot Sarayına gidiyoruz. İsot, salça, narekşisi, antep fıstığı ve birçok yöresel ürünün alışverişini yapacağız. Şanlıurfa gezilerimizin ardından ilk İbadethane ve yerleşim yeri özelliğini taşıyan, dünya tarihin başlangıç noktası Göbeklitepe'ye ulaşarak 12000 yıl öncesi Tapınakları, turna, yılan, domuz gibi kabartmaları görüp Şanlıurfa’dan ayrılacağız. Tarihi İpek Yolu'nu kullanarak yaklaşık 2.5 saat sürecek yolculuğumuza başlayacağız. Viranşehir ve Kızıltepe'yi otobüsümüzden panaromik olarak görerek Mardin’deki otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizdedir.

  Kahvaltı: Otelimizde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır. Tür Ücretine Dahildir.
  Öğle Yemeği: Şanlıurfa - Göbeklitepe / Ciğer veya Kebap Menü. (Ekstra)
  Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır. Tür Ücretine Dahildir.
  Konaklama: Bilen Otel, Ladinos Otel, Gülizar Otel, Kervansaray Artuklu Otel vb..

  Konaklama: Mardin Otelleri
 4. 4. Gün Mardin - Kasımiye Medresesi Ulu Camii - Şehidiye Camii - Abbaralar - Şahtana Konağı - Deyrul Zaferan Manastırı - Midyat - Dara Antik Kenti - Konuk Evi - Hasankeyf - Zeynel Bey Türbesi - Malabadi Köprüsü - Diyarbakır Surları - Mardin Kapı - Adıyaman
  Fırtına Gibi Gap Mezopotamya Turu'muzun 4. gününde sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında “Gecesi Gerdanlık, Gündüzü Seyranlık” sıfatı verilen Mardin’i gezmeye başlıyoruz. İlk gezi noktamız ise Kasımiye medresesi olacak. Bu muhteşem yapıyı keyifle gezip rehberimizin anlatımlarını dinledikten sonra Diyarbakır Kapı’da otobüsümüzden inip dolmuşlara (ekstra) binerek, Cumhuriyet Meydanı’na ulaşacağız. Buradan itibaren Mardin'i yürüyerek gezeceğiz. Minaresi ile meşhur Ulu Camii’ni, Abbaraları, Şahtana Konağı'nı ve Şehidiye Camii’ni görerek Mardin Şehir Turu’muzu bitireceğiz. Verilecek boş zamandan sonra Savur Kapı'da aracımızla buluşup, 5. yüzyılda bir Güneş Tapınağı'nın üzerine yapılan Deyrul Zaferan Manastırı'nı ziyaret edeceğiz. Manastır gezisi sonrası öğle yemeği için mola vereceğiz. (Ekstra) Mardin'den ayrılarak bir diğer görsel şölen noktası olan Midyat’a hareket edeceğiz. Rehberimizin zaman oluşturabilmesi ve yeterli katılım olması ile Dara Antik Kenti Turu düzenleyebilir, Burada Sıla dizisine ev sahipliği yapmış olan Konuk Evi’ni ziyaret edip, Midyat’in meşhur gümüşçüler ve telkariciler çarşısında alışveriş yapabilmeniz için sizlerle kısa bir mola vereceğiz. Bu esnada Lahor Ağacının kökü ile boyanan Mavi Badem Şekeri alışverişi yapmayı da unutmayınız. Midyat gezimizin ardından ise yolumuz bizi koca bir hüzne, yani Hasankeyf’e çıkaracak. Ilısu Barajı’nın suları altında kalması nedeniyle, yeni taşınan yerlerinde Zeynel Bey Türbesi’ni ve diğer tarihi eserleri göreceğiz. Vereceğimiz serbest vakitte dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenleyeceğimiz Hasankeyf Tekne Turu (Ekstra) etkinliğimize katılabilirler. Tekne turu sonrasında ise yeterli zaman bulmamız doğrultusunda rehberimiz ekstra olarak Malabadi Köprüsü turu düzenleyebilir. Batman üzerinden Diyarbakır’a ulaşacağız. Yapım tarihi ve yaptıran uygarlığın bilinmediği, 9000 yıllık bir tarihe sahip olduğu bilinen Diyarbakır Surlarını ve Urfa Kapı'yı rehberimizin anlatımları eşliğinde aracımızdan izleyerek, 639 yılında Camii'ye çevrilen, İslamiyet’in, Anadolu'daki en eski Camilerinden ve V. Haremi Şeriflerinden olan, Diyarbakır Ulu Camii'ni ziyaret edeceğiz. Diyarbakır surlarının dört ana kapısından biri olan Mardin Kapı'da aracımız ile buluşarak, Cennet’e gittiğine inanılan Dicle’nin yanındaki Hevsel Bahçeleri’ni, Keçi Burcu’nu ve On Gözlü Köprü'yü panoramik olarak görüp Diyarbakır'dan ayrılacağız. Siverek istikameti ile Atatürk Baraj Gölü üzerine 2015'te yapılan, 610 metre uzunluğundaki Nissibi Köprüsü'nü geçerek Adıyaman'daki otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizdedir.
  Not: Turumuz Diyarbakır'da Konaklama Yapabilir ve Bu Durumda Nemrut Dağı Turu Ertesi Gün Gündüz Turu Olarak Yapılacaktır.
  Kahvaltı: Otelimizde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır. Tür Ücretine Dahildir.
  Öğle Yemeği: Mardin veya Midyat / Mardin Tabağı Menü. (Ekstra)
  Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır. Tür Ücretine Dahildir.
  Konaklama: Diyarbakır Sv Business Otel, Kahta Bardakçı Otel, Nemrut Otel vb...

  Konaklama: Kahta Otelleri, Diyarbakır Otelleri
 5. 5. Gün Nemrut Dağı Güneş Doğuşu - Kral Antiochos Heykeli - Zeus Heykeli - Kartal Heykeli - Cendere Köprüsü - Karakuş Tümülüsü - Halfeti Tekne Turu - Batık Camii - Rum Kale - Savaşan Köyü - Kahramanmaraş - Osmaniye - Adana - Ankara
  Fırtına Gibi Gap Mezopotamya Turu'muzun 5. gününde dileyen misafirlerimizle sabah erken saatlerde uyanarak (Ekstra) Nemrut Dağı Güneşin Doğuşu turumuza doğru yola çıkıyoruz. Minibüslerimizle birlikte yaklaşık 30 dakika sürecek yürüyüş yolumuzun başlangıcına ulaşıyoruz. Biraz zorlu yürüyüşümüzün bitiminde Altar'dan Güneş Doğuşunu izleyip Kral Antiochos’un Anıt Mezarı’nı, Antiochos’un, Zeus’un, Apollon’un ve Herkül’ün Devasa Heykellerini gördükten sonra dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Kommagene Kralı Mithridates, annesi İsias, kızkardeşi Antiochis ve yeğeni Aka’nın mezarlarının olduğu Karakuş Tümülüsü’nü ve Roma İmparatoru Septimius Severus’un karısı ve oğulları adına yaptırdığı Cendere Köprüsü’nü gördükten sonra otelimize varacağız. Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılarak çoğu Birecik Barajı’nın suları altında kalan, Karagül Dizisi’nin çekimlerinin de yapıldığı, Halfeti’ye ulaşarak teknemize biniyoruz. Yaklaşık 1 saat sürecek (Ekstra) Halfeti Tekne Turumuzda Kral Kızı Mağarası’nı, Hz. İsa’nın havarilerinden Yohannes’in gelip yerleştiği Rum Kale’yi ve Savaşan Köyü’nde Fırat’ın suları altındaki Batık Camii ve minaresini görüp, adını Halil ve Fatma adında iki gencin hikayesinden aldığı rivayet edilen Halfeti’ye döneceğiz. Vereceğimiz (ekstra) öğle yemeği molamızın ardından aracımıza binerek Fırat’ın diğer yakasına geçip turumuza devam ediyoruz. Rehberimizin zaman ve hava şartlarına bağlı olarak öngörmesi halinde Ekstra Ücret karşılığında Kahramanmaraş Turu düzenlenecektir. Kısa zamanda Güney Doğu Anadolu'nun kültür ve yemeklerini sizlerle buluşturmanın keyfini yaşayarak turumuzu sizleri almış olduğumuz noktalara bırakmak üzere dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Fırtına Gibi Gap Mezopotamya Turumuzu sizlerin hafızlarında kalacak onlarca hatıraları ardımızda bırakarak turumuzu tamamlıyoruz. Başka bir organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz. SSCTUR Operasyon ve Satış ekibi olarak bizleri tercih ettiğiniz için Teşekkür ediyoruz, Saygılarımızla.
  Kahvaltı: Otelimizde Açık Büfe ya da Set Menü Olarak Alınacaktır. Tür Ücretine Dahildir.
  Öğle Yemeği: Halfeti - Fırat Restoran / Şabut Balığı veya Haşhaşlı Kebap Menü. (Ekstra)
  Akşam Yemeği: Serbest Zaman Ekstra
  Konaklama: Yapılmayacaktır

  Konaklama: Dikkat! Bu Gece Konaklama Yoktur.
 6. 6. Gün Bolu - Düzce - Sakarya - İzmit - Gebze - İstanbul
  Fırtına Gibi Gap Mezopotamya Turumuzu Ankara, Bolu, Düzce, Sakarya, İzmit ve son olarak İstanbul'dan katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyor ve bir sonraki SSC TUR organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.
  Fırtına Gibi Gap Mezopotamya Turu Sirküsü Yayınlandığı 04.11.2023 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.

  Konaklama: İstanbul'a Varış

Ücrete Neler Dahil ?

Tümünü göster
 • Konaklama

  • Otellerde 3 Gece Konaklama (1 Gece Urfa, 1 Gece Mardin, 1 Gece Adıyaman)
 • Profesyonel rehberlik

  • Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
 • Sigorta

  • 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası (sigortambudur.com)
 • Ulaşım

  • Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
   Feribot, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri
   Lüks Araçlar İle Ulaşım
   Araç İçi Su İkramı
 • Yemekler

  • Otellerde Alınacak 3 Sabah Kahvaltısı
   Otellerde Alınacak 2 Akşam Yemeği

Ücrete Neler Dahil Değil ?

 • Ekstra Turlar

  • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
   EKSTRALAR
   Halfeti Tekne Turu 150 TL
   Nemrut Dağı Turu 350 TL
   Sıra Gecesi 500 TL
   Dara Antik Kenti 200 TL
   Kahraman Maraş Turu 250 TL
   Malabadi Köprüsü 150 TL
   Tarsus Turu 200 TL
   Harran turu 150 TL
 • Kişisel Harcamalar

  • Tüm Özel Harcamalar
 • Müze Ören Yeri Girişleri

  • Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Yemekler

  • Tüm Öğle Yemekleri
   İlk Gün Kahvaltı ve Son Gün Akşam Yemeği
   Şanlıurfa’da 1 Akşam Yemeği
   Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

İptal Koşulları

İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

Müsaitlik • Pazar Nis 21, 2024 (A) Bahar Sezonu 2024 6 Gün
  Kesin Hareket
  Cuma Nis 26, 2024 Varış : İstanbul
   
  4 kişi kaldı! 7202,63 TL Yetişkin (12-80): Çocuk (6-11): Kucakta Çocuk (0-5): Hareket Şehri: 00:30 - Ankara Aşti Önü Berat Büfe Yanı, 02:40 - Aksaray E-5 Işıklar, 08:30 - Adana Otogar Karşısı, 16:00 - Beylikdüzü Migros Önü, 16:15 - Avcılar Otobüs Durakları, 17:00 - İncirli Doğtaş Mobilya Önü, 17:30 - Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü), 18:00 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 18:15 - Kartal Köprüsü Otobüs Durağı, 18:30 - Gebze Center Avm Önü, 19:15 - İzmit Otogar Önü (Otogar-2 Durağı), 20:15 - Sakarya Berceste Tesisi, 21:30 - Düzce Kaynaşlı Türsan Park Tesisi, 22:00 - Bolu Otogar Önü, 23:55 - Meşrutiyet Cad İş Bankası Önü Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Salı Nis 23, 2024 (A) Bahar Sezonu 2024 6 Gün
  Kesin Hareket
  Pazar Nis 28, 2024 Varış : İstanbul
   
  4 kişi kaldı! 7202,63 TL Yetişkin (12-80): Çocuk (6-11): Kucakta Çocuk (0-5): Hareket Şehri: 00:30 - Ankara Aşti Önü Berat Büfe Yanı, 02:40 - Aksaray E-5 Işıklar, 08:30 - Adana Otogar Karşısı, 16:00 - Beylikdüzü Migros Önü, 16:15 - Avcılar Otobüs Durakları, 17:00 - İncirli Doğtaş Mobilya Önü, 17:30 - Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü), 18:00 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 18:15 - Kartal Köprüsü Otobüs Durağı, 18:30 - Gebze Center Avm Önü, 19:15 - İzmit Otogar Önü (Otogar-2 Durağı), 20:15 - Sakarya Berceste Tesisi, 21:30 - Düzce Kaynaşlı Türsan Park Tesisi, 22:00 - Bolu Otogar Önü, 23:55 - Meşrutiyet Cad İş Bankası Önü Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Çarşamba Nis 24, 2024 (A) Bahar Sezonu 2024 6 Gün
  Kesin Hareket
  Pazartesi Nis 29, 2024 Varış : İstanbul
   
  4 kişi kaldı! 7202,63 TL Yetişkin (12-80): Çocuk (6-11): Kucakta Çocuk (0-5): Hareket Şehri: 00:30 - Ankara Aşti Önü Berat Büfe Yanı, 02:40 - Aksaray E-5 Işıklar, 08:30 - Adana Otogar Karşısı, 16:00 - Beylikdüzü Migros Önü, 16:15 - Avcılar Otobüs Durakları, 17:00 - İncirli Doğtaş Mobilya Önü, 17:30 - Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü), 18:00 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 18:15 - Kartal Köprüsü Otobüs Durağı, 18:30 - Gebze Center Avm Önü, 19:15 - İzmit Otogar Önü (Otogar-2 Durağı), 20:15 - Sakarya Berceste Tesisi, 21:30 - Düzce Kaynaşlı Türsan Park Tesisi, 22:00 - Bolu Otogar Önü, 23:55 - Meşrutiyet Cad İş Bankası Önü Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Cuma Nis 26, 2024 (A) Bahar Sezonu 2024 6 Gün
  Kesin Hareket
  Çarşamba May 01, 2024 Varış : İstanbul
   
  4 kişi kaldı! 7202,63 TL Yetişkin (12-80): Çocuk (6-11): Kucakta Çocuk (0-5): Hareket Şehri: 00:30 - Ankara Aşti Önü Berat Büfe Yanı, 02:40 - Aksaray E-5 Işıklar, 08:30 - Adana Otogar Karşısı, 16:00 - Beylikdüzü Migros Önü, 16:15 - Avcılar Otobüs Durakları, 17:00 - İncirli Doğtaş Mobilya Önü, 17:30 - Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü), 18:00 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 18:15 - Kartal Köprüsü Otobüs Durağı, 18:30 - Gebze Center Avm Önü, 19:15 - İzmit Otogar Önü (Otogar-2 Durağı), 20:15 - Sakarya Berceste Tesisi, 21:30 - Düzce Kaynaşlı Türsan Park Tesisi, 22:00 - Bolu Otogar Önü, 23:55 - Meşrutiyet Cad İş Bankası Önü Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Pazar Nis 28, 2024 (A) Bahar Sezonu 2024 6 Gün
  Kesin Hareket
  Cuma May 03, 2024 Varış : İstanbul
   
  4 kişi kaldı! 7202,63 TL Yetişkin (12-80): Çocuk (6-11): Kucakta Çocuk (0-5): Hareket Şehri: 00:30 - Ankara Aşti Önü Berat Büfe Yanı, 02:40 - Aksaray E-5 Işıklar, 08:30 - Adana Otogar Karşısı, 16:00 - Beylikdüzü Migros Önü, 16:15 - Avcılar Otobüs Durakları, 17:00 - İncirli Doğtaş Mobilya Önü, 17:30 - Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü), 18:00 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 18:15 - Kartal Köprüsü Otobüs Durağı, 18:30 - Gebze Center Avm Önü, 19:15 - İzmit Otogar Önü (Otogar-2 Durağı), 20:15 - Sakarya Berceste Tesisi, 21:30 - Düzce Kaynaşlı Türsan Park Tesisi, 22:00 - Bolu Otogar Önü, 23:55 - Meşrutiyet Cad İş Bankası Önü Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Salı Nis 30, 2024 (A) Bahar Sezonu 2024 6 Gün
  Kesin Hareket
  Pazar May 05, 2024 Varış : İstanbul
   
  4 kişi kaldı! 7202,63 TL Yetişkin (12-80): Çocuk (6-11): Kucakta Çocuk (0-5): Hareket Şehri: 00:30 - Ankara Aşti Önü Berat Büfe Yanı, 02:40 - Aksaray E-5 Işıklar, 08:30 - Adana Otogar Karşısı, 16:00 - Beylikdüzü Migros Önü, 16:15 - Avcılar Otobüs Durakları, 17:00 - İncirli Doğtaş Mobilya Önü, 17:30 - Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü), 18:00 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 18:15 - Kartal Köprüsü Otobüs Durağı, 18:30 - Gebze Center Avm Önü, 19:15 - İzmit Otogar Önü (Otogar-2 Durağı), 20:15 - Sakarya Berceste Tesisi, 21:30 - Düzce Kaynaşlı Türsan Park Tesisi, 22:00 - Bolu Otogar Önü, 23:55 - Meşrutiyet Cad İş Bankası Önü Ücretsiz iptal edilebilir.

Genel Şartlar

 • Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.Tur sirküsü yayımlandığı  ​23.01.2024​  tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Rezervasyona düşülen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.
 • Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.
 • 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
 • Turlarda kademeli fiyat artışı sistemi kullanılabilir.
 • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 • Yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar üretici acentada saklıdır. Böyle bir iptal durumunda üretici acenta misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.
 • Uçaklı Turlarda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
  İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz. Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.
 • Programda aksi belirtilmedikçe, Müze Kart Tur fiyatına dahil değildir. Müze Kart’ın geçerli olduğu Müze ve Ören Yerleri ve tüm Özel Müze girişleri tur ücretine dahil olmayıp, ödemeleri tur katılımcılarına aittir.
 • Tur Programında yer alan ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir.
 • Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek noktalarının sırasında veya günler arasında) hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
 • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.)  tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Üretici Acenta kesinlikle sorumlu değildir.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanmak zorunda oldukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 • Turda belirtilen otel isimleri turda konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Yoğunluk ve mücbir sebepler nedeniyle standart bakımından aynı olmak kaydıyla oteller değişiklik gösterebilir.
 • Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandaleti, su ayakkabısı vb.) tercih edilmelidir.
 • Turlarda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır.
  Otobüsler: 28-46 kişi sayılarında kullanılır.
  Midibüsler: 17-27 kişi sayılarında kullanılır.
  Minibüsler: 16’ya kadar kişi sayılarında kullanılır.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, ÜRETİCİ ACENTA TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, 6502 NO'LU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Loresima Travel
KALE MAHALLESİ İSTİKLAL CADDESİ NO:35/B İlkadım / Samsun
Türsab Belge No : 5087
Türsab Rota