Bodrum & Didim & Kuşadası & İzmir & Alaçatı & Çeşme & Foça & Şirince

Tur Programı

Tümünü gizle
 1. Özet Bilgi
  BODRUM – DİDİM – KUŞADASI - ALAÇATI - ÇEŞME – İZMİR – FOÇA - ŞİRİNCE
  İZMİR KONAKLAMALI
 1. 1. Gün ANTALYA-BODRUM – DİDİM – KUŞADASI - EFES
  Akşam Servis araçlarımız Saat 23.00 civarı bulunduğunuz bölgelerden belirtilen saatler de size en yakın caddelerden alarak Hareket Edecektir.Sabahın Erken Saatlerinde Tahmini 07:30 da Ege’nin Doğa Harikası İlçelerinden Bodrum da Gözlerimizi Açıyoruz. Bodrum da Kahvaltı Molamızdan sonra Zeki Müren Sanat Müzesini Geziyoruz. bodrum kalesini dışardan görüyoruz (Tadilat Dolayısı ile Kapalı olduğu için) Bodrum Yat limanı ve Çarşı Gezimizden Sonra Panoramik Bodrum Gezisinide Yaparak Bir Başka Ege Harikası İlçemiz olan Didim Hareket
  - Didim’e varışımız ile Birlikte Panoramik Didim Gezisi Sonrası Eşsiz Güzellikteki Koyları ve Plajlarına Hayran Kalacağız. Didim’de Öğle yemeği ve Serbest zaman Sonrası Kuşadası’na hareket
  - Kuşadası’na Varışımız ile Birlikte panoramik Gezi ve Kuşadası Merkez de Serbest Zaman sonrası İzmir’ e Otelimize Hareket Konaklama ve Akşam Yemeği .
 2. 2. Gün İZMİR - URLA - ALAÇATI - ÇEŞME – İZMİR
  - Kahvaltı Sonrası Saat 08:00 Otelden Hareket Ederek Urla'ya varış ve liman da serbest zaman
  - Urla' dan Hareket ederek Alaçatı’nın Arnavut Kaldırımlı Sokakları, Taş Evleri, Renkli Sokakları, Rüzgâr Güllerini Görüp geziyoruz
  - Alaçatı SonrasıÇeşme’ye Hareket Ediyoruz. Çeşme Kalesi ve 1528 Yılında Kanuni sultan Süleyman Tarafından Yaptırılan Kervansarayı Görüyor. Ve Çeşmede 2 saat serbest Zaman da Çeşme sahillerini ve caddelerini gezdikten sonra İzmir'e dönerek Konak meydanından İzmir’in Sembolü Saat Kulesi ve Tarihi Vilayet Konağı – Ünlü Kemer altı Çarşısı Lezzet noktaları, cıvıl cıvıl kaynayan Hisar önü ve, Hanlar, Hisar Camileri vb. güzelliklerini görme olanağı bulacağız.
  Konaklama ve Akşam Yemeği
 3. 3. Gün İZMİR – FOÇA – EFES - ŞİRİNCE – ANTALYA
  - Sabah Otelde aldığımız Kahvaltı sonrası saat 08.00 de Foça ya Hareket
  -.Yeni Foça Gezimiz den sonra Eski Foça’nın Tarihi Taş evleri , Dış Kale ve beş Kapılar Kale . balık restaurant’ları Tarihi Limanı ve Antik Döneme ait yapıları ile büyüleneceksiniz Foça Gezimizin Bitiminde Şirince’ye Hareket ediyoruz.
  - Şirince de Tarihi Rum Evleri –Şarap Mahzenleri ve Hediyelik Mağazaları Gezimizin ardından Efes Antik Kent ve Meryem Ana kilisesi ziyaretimizide tamamlayarak Antalya’ya hareket ediyoruz.

Ücrete Neler Dahil ?

Tümünü göster
 • Ulaşım

  • Ulaşım
   Zorunlu Seyahat Sigortası
   2 Gece Otel Konaklama
   Otelde Açık Büfe Kahvaltı
   Otelde Açık Büfe Aksam Yemeği
   Kokartlı Rehberlik

Ücrete Neler Dahil Değil ?

 • Kişisel Harcamalar

  • Extra Harcamalar
   Yolda alınacak Sabah Kahvaltısı
   Öğle Yemekleri
   Yolda alınacak Aksam Yemeği
   Müze Ve Ören Yeri Girişleri
   Otel aksam yemeğinde alınan içecekler ( su , meşrubat vb. )

İptal Koşulları

tur tarihinden 5 gün öncesine kadar ücretsiz iptal

Müsaitlik

 • Cuma Haz 11, 2021 (A) 3 Gün Pazar Haz 13, 2021 Varış : Antalya
   
  10+ kişi kaldı! 909,24 TL Yetişkin (6-11): Çocuk (4-11): Hareket Şehri: 23:00 - karşılıklı belirlenecek noktalar 5 Haziran 2021 Cumartesi 23:59 tarihine kadar ücretsiz iptal edilebilir. Bu tarihten sonraki iptallerde %100 kesinti uygulanır.

Genel Şartlar

 • Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.Tur sirküsü yayımlandığı  ​24.03.2021​  tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Rezervasyona düşülen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.
 • Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.
 • 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
 • Turlarda kademeli fiyat artışı sistemi kullanılabilir.
 • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 • Yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar üretici acentada saklıdır. Böyle bir iptal durumunda üretici acenta misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.
 • Uçaklı Turlarda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
  İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz. Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.
 • Programda aksi belirtilmedikçe, Müze Kart Tur fiyatına dahil değildir. Müze Kart’ın geçerli olduğu Müze ve Ören Yerleri ve tüm Özel Müze girişleri tur ücretine dahil olmayıp, ödemeleri tur katılımcılarına aittir.
 • Tur Programında yer alan ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir.
 • Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek noktalarının sırasında veya günler arasında) hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
 • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.)  tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Üretici Acenta kesinlikle sorumlu değildir.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanmak zorunda oldukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 • Turda belirtilen otel isimleri turda konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Yoğunluk ve mücbir sebepler nedeniyle standart bakımından aynı olmak kaydıyla oteller değişiklik gösterebilir.
 • Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandaleti, su ayakkabısı vb.) tercih edilmelidir.
 • Turlarda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır.
  Otobüsler: 28-46 kişi sayılarında kullanılır.
  Midibüsler: 17-27 kişi sayılarında kullanılır.
  Minibüsler: 16’ya kadar kişi sayılarında kullanılır.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, ÜRETİCİ ACENTA TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, 6502 NO'LU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Kaliru Turizm
ATATÜRK MAHALLESİ 3. SOKAK LALE PASAJI NO:3 HALİLİYE ŞANLIURFA Haliliye / Şanlıurfa
Türsab Belge No : 1493
Türsab Rota