ALAÇATI & ÇEŞME & İZMİR & EFES & MERYEM ANA & ŞİRİNCE TURU

Tur Programı

Tümünü gizle
 1. Özet Bilgi
  ALAÇATI & ÇEŞME & İZMİR & EFES & MERYEM ANA & ŞİRİNCE turu
 1. 1. Gün ANTALYA - ALAÇATI - ÇEŞME - URLA -SEFERİHİSAR - İZMİR
  Akşam Servis araçlarımız bulunduğunuz bölgelerden belirtilen saatler de size en yakın caddelerden alarak Korkuteli yolu üzerinden hareket.KORKUTELİ ‘inden Katılım sağlayacak misafirlerimiz Çevreyolu üzerinden alınacaktır. Denizli - Aydın – İzmir’e ortalama 7 saatlik bir yolculuk ile varış.Sabah ALAÇATI da Kahvaltı Molası ve Serbest Zaman Alaçatı’nın Arnavut Kaldırımlı Sokakları, Taş Evleri, Renkli Sokakları, Rüzgâr Gülleri ile İlgimizi Çeken Alaçatı’yı Geziyoruz. Yolumuza Çeşme ye Çeviriyoruz. Çeşme Kalesi ve 1528 Yılında Kanuni sultan Süleyman Tarafından Yaptırılan Kervansarayı Görüyor. Çeşme Sahilinde Serbest zaman Çeşme den Çıkarak Bir Başka Şirin İlçemiz Urla ve Seferihisar Sığacık geziyor ve İzmir’e Hareket Ederek Konak meydanında İzmir’in Sembolü Saat Kulesi ve Tarihi Vilayet Konağı – Ayşe Hatun Camisinin görülmesinden sonra, Ünlü Kemer altı Çarşısı Lezzet noktaları, Cıvıl Cıvıl Kaynayan Hisar önü ve Tarihi Havra Sokağı, Tarihi Sinagog, Hanlar, Salepçioğlu ve Hisar Camileri vb. güzelliklerini görme olanağı bulacağız. Turumuz Kızlar ağası Hanının Üst katında tamamlanacak Bu tur da gözümüzde gönlümüzde karnımızda doyacak Aksam Otelimize Yerleşme ve Aksam Yemeği İSMİRA HOTEL https://hotelismira.com/tr/
 2. 2. Gün İZMİR - KUŞADASI - EFES - MERYEM ANA - ŞİRİNCE - ANTALYA
  Sabah Otelde Aldığımız Kahvaltı Sonrası Kusadası’na Hareket PANOROMİK Kuşadası Gezisi ve Sahilde Serbest Zaman Sonrası Efes Antik Kentine Hareket ve Efes Gezisi ve Meryem Ana Kilisesi ziyareti sonrası Selçuk da Öğle Yemeği Molası Sonrası Şirince’ye Hareket Rum Evleri ve Şarapları ile Unlu Şirince de Serbest Zaman Alış veriş Sonrası Antalya ya hareket ediyoruz. Bir Başka Turda Görüşmek Dileğiyle Hoşçakalın

Ücrete Neler Dahil ?

Tümünü göster
 • Ulaşım

  • ULAŞIM
   REHBERLİK
   1 GECE 4* HOTEL KONAKLAMA
   1 SABAH KAHVALTISI
   1 AKŞAM YEMEĞİ
   SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI

Ücrete Neler Dahil Değil ?

 • Kişisel Harcamalar

  • MUZE VE ÖRENYERİ GİRİŞLERİ
   EXTRA HARCAMALAR
   İÇECEKLER

İptal Koşulları

Tur Tarihinden 3 gün öncesine kadar ücretsiz iptal.

Müsaitlik


 • Cuma May 21, 2021 (A) 2 Gün Cumartesi May 22, 2021 Varış : Antalya
   
  10+ kişi kaldı! 656,72 TL Yetişkin (11-99): Çocuk (4-11): Kucakta Çocuk (0-4): Hareket Şehri: 23:00 - Karşılıklı belirlenen noktalar. İptallerde %100 kesinti uygulanır.
 • Cuma May 28, 2021 (A) 2 Gün Cumartesi May 29, 2021 Varış : Antalya
   
  10+ kişi kaldı! 656,72 TL Yetişkin (11-99): Çocuk (4-11): Kucakta Çocuk (0-4): Hareket Şehri: 23:00 - Karşılıklı belirlenen noktalar. 24 Mayıs 2021 Pazartesi 23:59 tarihine kadar ücretsiz iptal edilebilir. Bu tarihten sonraki iptallerde %100 kesinti uygulanır.

Genel Şartlar

 • Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.Tur sirküsü yayımlandığı  ​12.04.2021​  tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Rezervasyona düşülen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.
 • Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.
 • 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
 • Turlarda kademeli fiyat artışı sistemi kullanılabilir.
 • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 • Yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar üretici acentada saklıdır. Böyle bir iptal durumunda üretici acenta misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.
 • Uçaklı Turlarda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
  İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz. Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.
 • Programda aksi belirtilmedikçe, Müze Kart Tur fiyatına dahil değildir. Müze Kart’ın geçerli olduğu Müze ve Ören Yerleri ve tüm Özel Müze girişleri tur ücretine dahil olmayıp, ödemeleri tur katılımcılarına aittir.
 • Tur Programında yer alan ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir.
 • Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek noktalarının sırasında veya günler arasında) hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
 • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.)  tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Üretici Acenta kesinlikle sorumlu değildir.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanmak zorunda oldukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 • Turda belirtilen otel isimleri turda konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Yoğunluk ve mücbir sebepler nedeniyle standart bakımından aynı olmak kaydıyla oteller değişiklik gösterebilir.
 • Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandaleti, su ayakkabısı vb.) tercih edilmelidir.
 • Turlarda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır.
  Otobüsler: 28-46 kişi sayılarında kullanılır.
  Midibüsler: 17-27 kişi sayılarında kullanılır.
  Minibüsler: 16’ya kadar kişi sayılarında kullanılır.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, ÜRETİCİ ACENTA TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, 6502 NO'LU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Kaliru Turizm
ATATÜRK MAHALLESİ 3. SOKAK LALE PASAJI NO:3 HALİLİYE ŞANLIURFA Haliliye / Şanlıurfa
Türsab Belge No : 1493
Türsab Rota