Akdeniz Rüyası (5 Gece 6 Gün)

Tur Programı

Tümünü gizle
 1. Özet Bilgi
  5 Gece 6 Gün Yarın Pansiyon Akdeniz Rüyası Turu
 1. 1. Gün İstanbul'dan Hareket
  21.00 : İncirli Ömür durağı Doğataş Mobilya Önü
  21.30 : Mecidiyeköy Simit Sarayı Önü
  22.00 : Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
  22.30 : Kartal Köprüsü
  23.00 Çayırova Mc Donalds Önünden hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz.
 2. 2. Gün Saklıkent – Belcekız Koyu – Belcekız - Ölüdeniz – Ölüdeniz'de Yüzme Molası - Tlos Antik Kenti – Yakapark – Rafting Heyecanı
  Değerli misafirlerimiz, 23.30 İzmit Halk Evi Durağı (İzmit - Adapazarı yönünden) – sizleri otobüsümüze alıyoruz. Otobüsümüzde sizlere ikram edeceğimiz yemek paketi ve ikramlarımız eşliğinde Adapazarı – Kütahya – Afyon güzergâhını takiben Fethiye’ye hareket ediyoruz. Yolda alınan serbest kahvaltı sonrası Akdağlar’ın eteklerinde bulunan Yakapark’a yolumuz üzerindeki Tlos Antik Kentini de geçerek ulaşıyoruz. Öğlen yemeğini burada alıyoruz. Yemek sonrası antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasında Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km’lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Soğuk suya doyamayan misafirlerimiz ise Karaçay Nehri üzerinde 5 km parkurda şişme botlarla rafting yapabilirler.(Ekstra) Saklıkent’ten ayrılarak sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ’dan aşağıya atan Belcekız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, Ölüdeniz’de yüzme molası veriyoruz. Ölüdeniz’deki keyifli dakikaların ardından akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam dileyen misafirlerimizle Fethiye Barlar Sokağı Turuna gidiyoruz. (Ekstra)

  Sabah Kahvaltısı: Belirleyeceğimiz Tesiste Extra Olarak Alınacaktır
  Öğle Yemeği: : Balık veya Izgara Seçeneği, Açık Büfe Salata
  Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir
  Konaklama: Atlas Otel, Doğa Otel, Elegance Otel, Sun Shine Otel, Daisy Garden Otel Vb.
  Rota: İstanbul – Bozüyük (337 Km) Otel- Saklıkent (30 Km) Bozüyük – Afyonkarahisar (118 Km) Afyonkarahisar - Tlos (390 Km) Tlos - Saklıkent (25 Km) Saklıkent – Ölüdeniz (34 Km) Ölüdeniz – Otel (17 Km)
  Toplam Kat Edilecek Mesafe: 951 Km
 3. 3. Gün Tam Gün Oniki Adalar Mavi Yolculuk Tekne Turu – Kızıl Ada – Göcek Adası - Katrancı Adası – Şövalye Adası – Fethiye Şehir Merkezi - Yamaç Paraşütü
  Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz 1975 m. yükseklikteki Babadağ’da Yamaç Paraşütü (Paragliding) yapma fırsatı bulabilirler (Ekstra). Fethiye’nin ve Göçek’in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız Oniki Adalar Tekne Turumuza (1. Tekne Turu) çıkıyoruz. Tekne turumuzda Kızıl Ada, Göcek Adası, Tavşan Adası, Yassıcılar Adası, Katrancı Adası, Şövalye Adası başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molaları sonrasında tekne turumuzu tamamlıyoruz. Tekne turu dönüşünde Fethiye şehir merkezinde serbest zaman verip otelimize geri dönüyoruz. Aksam yemeği ve konaklama otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
  Öğle Yemeği: Oniki Adalar Tekne: Balık Veya Tavuk, Makarna, Salata
  Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
  Konaklama: Atlas Otel, Doğa Otel, Elegance Otel, Sun Shine Otel, Daisy Garden Otel Vb.
  Rota: Otel – Fethiye (6 Km) Fethiye – Otel (6 Km)
  Toplam Kat Edilecek Mesafe: 12 Km
 4. 4. Gün Patara Plajı – Kaputaş Plajı - Kekova Tekne Turu - Üçağız Koyu – Kekova Adası – Batık Şehir - Kınık – Kalkan – Simena Kalesi – Meis Adası - Finike – Kumluca
  Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası 18 km uzunluğundaki sahil şeridiyle Türkiye’nin en uzun plajlarından biri olan ve bir antik şehri de içerisinde barındıran Patara’ya gidiyoruz. Buranın altın sarısı kumsalında verilen yüzme molasını takiben, Kınık - Kalkan güzergâhını takip ederek Dünyanın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen Kaputaş Plajı’nda fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında Kaş’ta vereceğimiz kısa molada isteyenler taze sıkılmış portakal suyu içebilir ve ülkemize en yakın Yunan Adası olan Meis Adası’nı fotoğraflayabilirler. Ardından Üçağız Köyü’ne gidiyor ve Kekova Tekne Turumuza (2. Tekne Turu) çıkıyoruz. Tekne turumuzda Anadolu’nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesini ve denizin içindeki lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkânı bulacağız. Ayrıca Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyu bu turumuzda başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molaları sonrasında Finike - Kumluca üzerinden Antalya bölgesindeki otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
  Öğle Yemeği: Kekova Tekne: Tavuk Izgara, Yoğurtlu Makarna, Pilav, Bezelye, Salata
  Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
  Konaklama: Mevre Otel, Atalla Otel, Bilgehan Otel Vb.
  Rota: Otel- Patara (75 Km) Patara- Üçağız Kekova (75 Km) Üçağız Kekova – Otel (165 Km)
  Toplam Kat Edilecek Mesafe: 350 Km
  Otele Giriş Saati: 19.00
 5. 5. Gün Antalya - Kemer Şehir Merkezi - Kemer Tekne Turu - Phaselis Koyu - Yüzme Molaları - Gece Turu – Kaleiçi - Antik Yat Limanı - Phaselis Antik Kenti - Tahtalı Dağı Teleferik Turu
  Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Kemer’e hareket ediyoruz. Kemer merkezde kısa bir serbest zaman sonrasında tam gün sürecek olacak Kemer Tekne Turumuza (3. Tekne Turu) çıkıyoruz. Bu turumuzda Cennet Koyu, Ay Işığı Koyu, Phaselis Koyu başlıca göreceğimiz noktalar olacak. Bu noktalarda verilecek yüzme molaları sonrasında küçük kayıklar ile Phaselis Antik Kenti’ne gidiyoruz. Phaselis antik kentinde Askeri liman, Tiyatro, Antik Cadde ve Hamam yapılarını görüp dileyen misafirlerimiz burada tarihi kalıntıların yanı başında Phaselis plajında yüzme imkânı bulabilirler. Dileyen misafirlerimiz ise (Ekstra) Tahtalı Dağı Teleferik turuna katılabilirler. Bu teleferik, Dünyanın ikinci, Avrupa’nın ise en uzun Teleferiğidir. Akdeniz’i ve 2.365 Metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı’nın zirvesini birleştiriyor. Teleferik istasyonumuza vardığımızda, 80 kişilik deniz manzaralı panoramik kabinler ile dağa çıkışımızı gerçekleştiriyoruz. Buradaki cafede ekstra içeceklerimizi yudumladıktan sonra inişimize başlıyoruz. Dağ istasyonu 360 derecelik panoraması ile davetkârdır. İniş sırasında dünyanın en güzel korunmuş doğal bölgesinin üstünden geçerek muhteşem bir deneyim yaşıyoruz. Bu harika manzaranın keyfini çıkarıyoruz. Burada göreceğiniz, Finike ve Side arasındaki şahane manzaraya hayran kalacaksınız (Ekstra 60 TL) Unutulmaz anlardan sonra otelimize geri dönüyoruz Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Bu turumuzda farklı bir organizasyon yaparak Antalya Merkez Gece Turumuzu gerçekleştiriyoruz. Yivli Minare, Saat Kulesi, Dar Sokakları ve Tarihi Evleriyle Kaleiçi, Antik Yat Limanı gezisini takiben, arzu eden konuklarımız için barları ile ünlü Kale İçi Turu yapıyoruz. (Ekstra)

  Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
  Öğle Yemeği: Kemer Tekne: Balık Veya Izgara Seçeneği, Makarna
  Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
  Konaklama: Mevre Otel, Atalla Otel, Bilgehan Otel Vb.
  Rota: Otel – Kemer Liman (45 Km) Kemer Liman- Otel (45 Km)
  Toplam Kat Edilecek Mesafe: 100 Km
 6. 6. Gün Alanya Şehir Turu – Dim Çayı – Damlataş Mağarası - Kleopatra Plajı – Yüzme Molası – Side – Side Apollon Tapınağı
  Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Alanya’ya hareket ediyoruz. Alanya Şehir Turunun ardından buz gibi suyunda serinleyeceğimiz ve yüzme molası vereceğimiz Dim Çayına gidiyoruz. Dim Çayında verilen öğle yemeği sonrasında Alanya şehir merkezinde Alanya Kalesi’ni geziyoruz. Ardından Damlataş Mağarası’nı ziyaret edip, ince kumlu, alabildiğine geniş bir plaj olan Kleopatra'nın bile banyo yaptığı söylenen, denizin sığ olması ile bilinen Kleopatra Plajı’nda yüzme molası veriyoruz. Sonrasında Side Antik Kenti’ni gezmek için yola çıkıyoruz. Günün sonunda Side Çarşı Turumuzu gerçekleştirip, Apollon Tapınağı’nı ziyaret ettikten sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
  Öğle Yemeği: Dim Çayında Restaurant: Balık Veya Izgara Seçeneği, Makarna, Soğuk Mezeler
  Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
  Konaklama: Mevre Otel, Atalla Otel, Bilgehan Otel Vb.
  Rota: Otel – Alanya (138 Km) Alanya – Dim Çayı (14 Km) Dim Çayı – Alanya (14 Km) Alanya – Kleopatra Plajı (4 Km) Kleopatra Plajı – Otel (132 Km)
  Toplam Kat Edilecek Mesafe: 320 Km
  Otele Giriş Saati: 19.00
 7. 7. Gün Düden Şelalesi - Aspendos Tiyatrosu – Rafting
  Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Düden Şelalesi gezimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından, Anadolu’da günümüze kadar en iyi korunmuş Roma Tiyatrosu olan Aspendos Antik Tiyatrosu’nu geziyoruz. Sonrasında Türkiye’nin en güzel doğa spor alanlarından olan 7’den 77’ye herkesin rahatça yapabildiği ve bir daha asla hafızalardan silinmeyecek Köprülü Kanyonda Rafting turumuzu gerçekleştiriyoruz. (Ekstra 65 TL) Rafting sonrasında Afyon – Kütahya – Adapazarı güzergâhından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Rafting Yapmayacak Olan Misafirlerimiz İçin Farklı Bir Gezi Alternatifi Olmayacağından, Bu Misafirlerimiz Rafting Alanımızda Bulunan Restoranımızda Beklemek Durumundadırlar.

  Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
  Öğle Yemeği: Alabalık Veya Izgara Seçeneği, Makarna, Salata, Meyve
  Akşam Yemeği: Yol Üstü Mola Tesisimizde Ekstra Olarak Alınacaktır.
  Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.
  Rota: Otel – Düden Şelalesi (10 Km) Düden Şelalesi – Aspendos Antik Tiyatrosu (39 Km) Aspendos Antik Tiyatrosu – Afyon (281 Km) Afyon – İstanbul (451 Km)
  Toplam Kat Edilecek Mesafe: 840 Km
 8. 8. Gün İstanbul
  Değerli misafirlerimiz, sabah 06.00 - 07.00 saatleri arasında İstanbul'a varıyor ve bir başka Tatilhayalin.com organizasyonunda buluşmak üzere, sizleri aldığımız noktalara bırakarak, üzülerek sizlerle vedalaşıyoruz. Hoşçakalın...

  Toplam Tur Mesafesi: 2600 Km
  İstanbul’a Varış Saati: 06.00 / 07.00

Ücrete Neler Dahil ?

Tümünü göster
 • Konaklama

  • Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Profesyonel rehberlik

  • Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri
 • Sigorta

  • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Tekne Turu

  • Ekstra Olarak Belirtilmeyen Tüm Tekne Turları
 • Ulaşım

  • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
   Otobüs İçi İkramları
 • Yemekler

  • Açık Büfe 5 Sabah Kahvaltısı
   Açık Büfe veya Set Menü 5 Akşam Yemeği

Ücrete Neler Dahil Değil ?

 • Ekstra Turlar

  • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • İçecekler

  • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Kişisel Harcamalar

  • Tüm Özel Harcamalar
 • Müze Kart

  • Müze Giriş Ücretleri + Müzekart
 • Yemekler

  • Tüm Öğle Yemekleri

İptal Koşulları

Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 30 TL’dir. Uçaklı Turlarda İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.

Müsaitlik

 • Pazar May 30, 2021 (A) Kişi başı kontenjan 8 Gün Pazar Haz 06, 2021 Varış : Antalya
   
  10 kişi kaldı! 1417,58 TL Yetişkin (7-99): Hareket Şehri: 21:00 - İncirli Ömür durağı Doğataş Mobilya Önü, 21:30 - Mecidiyeköy Simit Sarayı Önü, 22:00 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 22:30 - Kartal Köprüsü, 23:00 - Çayırova Mc Donalds Önünden Ücretsiz iptal edilebilir.

Genel Şartlar

 • Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.Tur sirküsü yayımlandığı  ​23.12.2020​  tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Rezervasyona düşülen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.
 • Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.
 • 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
 • Turlarda kademeli fiyat artışı sistemi kullanılabilir.
 • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 • Yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar üretici acentada saklıdır. Böyle bir iptal durumunda üretici acenta misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.
 • Uçaklı Turlarda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
  İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz. Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.
 • Programda aksi belirtilmedikçe, Müze Kart Tur fiyatına dahil değildir. Müze Kart’ın geçerli olduğu Müze ve Ören Yerleri ve tüm Özel Müze girişleri tur ücretine dahil olmayıp, ödemeleri tur katılımcılarına aittir.
 • Tur Programında yer alan ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir.
 • Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek noktalarının sırasında veya günler arasında) hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
 • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.)  tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Üretici Acenta kesinlikle sorumlu değildir.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanmak zorunda oldukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 • Turda belirtilen otel isimleri turda konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Yoğunluk ve mücbir sebepler nedeniyle standart bakımından aynı olmak kaydıyla oteller değişiklik gösterebilir.
 • Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandaleti, su ayakkabısı vb.) tercih edilmelidir.
 • Turlarda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır.
  Otobüsler: 28-46 kişi sayılarında kullanılır.
  Midibüsler: 17-27 kişi sayılarında kullanılır.
  Minibüsler: 16’ya kadar kişi sayılarında kullanılır.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, ÜRETİCİ ACENTA TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, 6502 NO'LU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Kaliru Turizm
ATATÜRK MAHALLESİ 3. SOKAK LALE PASAJI NO:3 HALİLİYE ŞANLIURFA Haliliye / Şanlıurfa
Türsab Belge No : 1493
Türsab Rota