Bozcaada Assos Cunda Şeytan Sofrası Turu 1 Gece Konaklama

Tur Programı

Tümünü gizle
 1. Özet Bilgi
  Çanakkale
  Assos - Athena Tapınağı - Cunda Adası - Şeytan Sofrası - Behramkale - Ceneviz Kalesi
 1. 1. Gün Bozcaada Assos Cunda Şeytan Sofrası Turu - Gece Yolculuğu
  Araç Kalkış ve Hareket Saatleri
  23:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
  23:59 Mecidiyeköy Meydan - Aslı Börek Önü
  00:30 İncirli Ömür Plaza Önü ( Metrobüs Durağı )
  00:45 Avcılar E-5 Otobüs Durağı
  01:15 Beylikdüzü Marmara Park Önü
  Dönüş Yolu Rotası :Susurluk (170 km) - Susurluk - Bursa ( 109 km) Bursa - İstanbul (153 km) - Son Durak İncirli Ömür Plaza Önü
 2. 2. Gün Bozcaada - Rüzgar D. - Bozcaada Kalesi
  Gece yolculuğumuzun ardından Çanakkale'ye varıyoruz. Kahvaltı için Çanakkale Boğazı manzaralı bir kahvaltı salonunda sıcak sunumların içinde bulunduğu, yerel ve doğal ürünler ile donatılmış mekanda kahvaltımızı keyifle yapıyoruz.Bozcaada’ya gitmek üzere Geyikli feribot iskelesine gidiyoruz. Bozcaada feribotunu bekleme durumlarında sahilde çay-kahve keyfi yapıyoruz. Adaya otobüs geçişi sağlanamadığı için yaya olarak geçiş sağlayacağız. Yüzmek için yanınızda bulundurmanız gereken eşyaları küçük bir el çantası ile aldıktan sonra feribota binerek yarım saat sürecek yolculuğumuzun ardından Bozcaada’ya varıyoruz. Bozcaada’ya yaklaşırken heybetli görüntüsüyle dikkatimizi çeken Bozcaada Kalesi’nin feribotta fotoğraflarını çekebilirsiniz. Rehberimiz eşliğinde Bozcaada’nın şirin sokakları arasında yürümeye başlıyoruz. Ada'nın meşhur pastanesi olan Çiçek Pastanesi'nde tadım yaparak yerel kurabiyeleri tanıyoruz. Ada’nın Türk ve Rum mahallelerinde yapacağımız gezilerimizin ardından gün boyu serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zaman sırasında dileyen misafirlerimiz adaya özgü şarapların yapıldığı Talay, Ataol, Yunatçılar ve Corvus Şarap Fabrikalarını ziyaret edebilir, alışveriş yapabilirler. Dileyen misafirlerimiz ise Rüzgar Güllerine giderek muhteşem fotoğraflar çekip, manzaranın tadını çıkartabilirler. (Ada’ya otobüs geçişi olmadığı için plajlara ve rüzgar toplanarak feribot ile Ada’dan ayrılıp Geyikli iskelesinde bizi bekleyen otobüsümüze binerek otelimize doğru hareket ediyoruz.

  Not: Bozcaada'ya feribot ile geçiş ücreti tur ücretine dahildir. Ayazma plajı koyuna (ekstra) dolmuş ile geçilebilir. Yüzme Molaları Haziran ayı itibari ile başlayacaktır. Ezine Peyniri tadımı yapmak için Bozcaada 'dan otele dönüşte yöresel üreticilere uğranılabilir ve dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler.

  KonaklamaDört Mevsim Suit Hotel , Grand Anzac Hotel , Anzac Hotel, Zileli Hotel, Figen Hotel
 3. 3. Gün Behramkale - Athena Tapınağı - Akropol - - Şeytan Sofrası - Cunda Adası
  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Assos (Behramkale’ye) hareket ediyoruz. Behramkale Köyü’ne vardıktan sonra köyün girişinde aracımızdan inip 238 metre yükseklikte andezit bir kayaç üzerine kurulmuş olan Assos Antik Kenti’nin akropolüne çıkıyoruz. Rehberimizin anlatımı eşliğinde antik dönemin Dor stili sütun başlıkları ile inşa edilmiş olan Athena Tapınağı'nı görüyoruz. Rehberimizin verecek olduğu serbest zamanda köy içerisinde kentin meşhur fincanda pişen sakızlı Türk kahvesini yudumlayabilir ya da alışveriş yapabilirsiniz.

  Assos gezimizi tamamladıktan sonra Şeytan Sofrası’na gitmek üzere yola çıkıyoruz geliyoruz. Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrası’nda fotoğraf ve çay molamızın ardından Cunda'ya doğru hareket ediyoruz. Cunda Adası'na ulaşmak için Ayvalık sahilden ilerleyerek Ayvalık'ı da panaromik olarak görüyoruz. Cunda Adası'na varıldığında rehberimiz serbest zaman vererek Ada sokaklarının tadını çıkartacak, rahat ve keyifle gezeceksibiz. Hem evleriyle hem mekanlarıyla ünlü Cunda Adası'nda fotoğraf çekmeye doyamayacaksınız. Taksiyarhis Kilisesi (Rahmi Koç Müzesi) göreceğiniz yerler arasındadır. Cunda Adası'nın meşhur lokantalarında Papalina, deniz mahsulleri, mezeleri ve zeytinyağlı ot yemekleri ile ege lezzetlerinin tadına varabilirsiniz. Rehberimizin vereceği toplanma saatinde otobüsümüz de buluşarak Susurluk - Bursa yolu üzerinden İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz İstanbul’a varıyoruz. Bir başka Turlasana.com organizasyonda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

  Not: Öğle yemeği rehberimizin önerileri doğrultusunda gerçekleştirilecektir.
  Ayvalık'ın meşhur zeytinyağı tadımı için üreticilerden destek alıyoruz ve dileyen misafirlerimiz yerel üreticiden sağlık kaynağı zeytinyağı ve ürünlerinden satın alabilirler.

Ücrete Neler Dahil ?

Tümünü göster
 • Araç İçi İkramlar

 • Konaklama

  • 1 gece konaklama
 • Profesyonel rehberlik

 • Sigorta

 • Ulaşım

 • Yemekler

  • 1 Akşam Yemeği
   1 Sabah Kahvaltısı

Ücrete Neler Dahil Değil ?

 • Müze Ören Yeri Girişleri

Müsaitlik


 • Cuma Eyl 29, 2023 (A) 3 Gün Pazar Eki 01, 2023 Varış : İstanbul
   
  10 kişi kaldı! 1500,15 TL Yetişkin (12-70): Çocuk (6-11): Kucakta Çocuk (0-5): Hareket Şehri: 23:30 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü Ücretsiz iptal edilebilir.

Genel Şartlar

 • Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.Tur sirküsü yayımlandığı  ​06.02.2023​  tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Rezervasyona düşülen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.
 • Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.
 • 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
 • Turlarda kademeli fiyat artışı sistemi kullanılabilir.
 • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 • Yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar üretici acentada saklıdır. Böyle bir iptal durumunda üretici acenta misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.
 • Uçaklı Turlarda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
  İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz. Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.
 • Programda aksi belirtilmedikçe, Müze Kart Tur fiyatına dahil değildir. Müze Kart’ın geçerli olduğu Müze ve Ören Yerleri ve tüm Özel Müze girişleri tur ücretine dahil olmayıp, ödemeleri tur katılımcılarına aittir.
 • Tur Programında yer alan ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir.
 • Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek noktalarının sırasında veya günler arasında) hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
 • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.)  tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Üretici Acenta kesinlikle sorumlu değildir.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanmak zorunda oldukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 • Turda belirtilen otel isimleri turda konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Yoğunluk ve mücbir sebepler nedeniyle standart bakımından aynı olmak kaydıyla oteller değişiklik gösterebilir.
 • Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandaleti, su ayakkabısı vb.) tercih edilmelidir.
 • Turlarda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır.
  Otobüsler: 28-46 kişi sayılarında kullanılır.
  Midibüsler: 17-27 kişi sayılarında kullanılır.
  Minibüsler: 16’ya kadar kişi sayılarında kullanılır.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, ÜRETİCİ ACENTA TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, 6502 NO'LU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Gmn Grup Turizm
Marmara mah. 7.sok no:1/10 Beylikdüzü / İstanbul
Türsab Belge No : 12616
Türsab Rota