Uçaklı İstanbul Turu

Tur Programı

Tümünü gizle
 1. Özet Bilgi
  Antalya-Heybeliada - Büyükada-Sultanahmet – Ayasofya – Topkapı-Şile – Ağva - Polenezköy - Antalya
 1. 1. Gün Heybeliada - Büyükada
  Sabah Antalya Havalimanı 06.00 Buluşma 7.30 Pegasus havayolları ile uçuşumuzu gerçekleştireceğiz. Havalimanında bekleyen Aracımıza binerek Adalar istikametine gidecek vapura biniyor ve ilk durağımız olan Heybeliada‘ya ulaşıyoruz. Heybeliada’nın meydanını ve çarşısını gezip, benzersiz bir renk cümbüşü oluşturan çiçeklerini fotoğraflıyoruz. Eski Deniz Harp Okulu – Şimdiki Deniz Lisesi , Türkiye’nin ilk Verem Hastanesi(Sanatoryum), İsmet İnönü’nün Evi ve Ruhban Okulu ile ünlü bu güzel adada vereceğimiz serbest zaman sonrasında Büyükada gezimizi gerçekleştirmek için tekrar vapura biniyoruz. Büyükada’ya vardığımızda fayton sesleri ile büyülenecek, film ve dizilere konu olan Büyükada sokaklarında gezinirken geçmişin izlerini taşıyarak nostalji yapacaksınız. Dondurması, balığı ve faytonu ile ayrı bir keyiftir Büyükada. Büyükada’da geçireceğimiz keyifli saatler sonrasında vapurumuza binerek bu keyifli Adalar gezimizi sonlandırıyoruz. Anakaraya döndüğümüzde bizleri bekleyen aracımıza binerek, konaklayacağımız otelimize doğru yola koyuluyoruz.
 2. 2. Gün Sultanahmet – Ayasofya – Topkapı
  Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında İstanbul’un tarihi yarımadasına ulaşıyoruz. Gezimiz rehberimizin bize aktaracağı etkileyici bilgiler eşliğinde Sultanahmet Meydanı‘nın sembol isimlerinin ziyaretlerine başlıyoruz. Alman Çeşmesi, Dikilitaş ve Yılanlı Sütun ile süslü Hipodromu fotoğrafladıktan sonra altı minaresi ve muhteşem güzellikteki iç mekanıyla etkileyici Sultanahmet Camii’ni geziyoruz. Ayasofya Müzesini gezdikten sonra Osmanlı Hanedanlarına ev sahipliği yapmış Topkapı Sarayı ile turumuza devam ediyoruz. Hazine Dairesi, kutsal emanetler ve daha birçok bölümü gezdikten sonra tarihi yarımadadan ayrılıp Mısır Çarşısı‘na geçiyoruz. Vereceğimiz serbest zaman süresince tarihi pazarı ve çevresindeki meşhur yapıları keşfedebilirsiniz. Ardından ise bizleri bekleyen özel teknemize doğru yola koyuluyoruz. Boğaz’da yapacağımız tekne turunda; sarayları, köşk ve yalıları, boğaz köprülerini, Kız Kulesi’ni görüyor; kıtalar arası gerçekleşen yolculuğumuzu Haliç‘te sonlandırıyoruz. Ardından da bizleri bekleyen aracımıza binerek otelimize dönüyoruz. Taksim meydanında serbest zaman sonrası otelimize yerleşme ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.
 3. 3. Gün Şile – Ağva - Polenezköy - Antalya
  Sabah otelde aldığımız Kahvaltı sonrası tur aracımızla doğa cenneti olan Şile‘ye geçerek dünyaca ünlü şile bezi dükkanlarını geziyor ve alışveriş etme imkanı buluyoruz. Şile Limanı‘nda vereceğimiz öğle yemeği molası sonrasında Ağva‘yı ziyaret ediyoruz. Benzersiz güzellikteki Ağva da Göksu Nehrinde Tekne Turu na katılıyoruz (extra tur) sonrasında tur aracımızla eski adı “Adampol”olan ve Polonyalı göçmenlerin yaşadığı Polonezköy‘e doğru yola çıkıyoruz. Polonezköy‘de vereceğimiz molanın ardından Sabiha Gökçen Havalimanına hareket ve Antalya Uçuşumuzu pegasus havayollarının 19.55 uçaği ile Antalya ya uçuyoruz.

Ücrete Neler Dahil ?

Tümünü göster
 • Ulaşım

  • Otellerde 2 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
   Otobüsler İle Ulaşım
   Antalya İstanbul uçak bileti
   İstanbul Antalya uçak bileti
   Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
   Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı
   1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Ücrete Neler Dahil Değil ?

 • Kişisel Harcamalar

  • Tüm Akşam Yemekleri
   Tüm Öğlen Yemekleri
   Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
   Tüm Özel Harcamalar
   Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
   Bogaz tekne turu
   Agva tekne turu
   Ada vapur biletleri
   Müze Giriş Ücretleri

İptal Koşulları

Tur tarihinden 7 gün öncesine kadar ücretsiz iptal.

Müsaitlik

 • Cuma Ara 10, 2021 (A) 3 Gün Pazar Ara 12, 2021 Varış : Antalya
   
  10+ kişi kaldı! 1835,39 TL Yetişkin (11-99): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-3): Hareket Şehri: 06:00 - Antalya Hava Limanı 2 Aralık 2021 Perşembe 23:59 tarihine kadar ücretsiz iptal edilebilir. Bu tarihten sonraki iptallerde %100 kesinti uygulanır.
 • Cuma Ara 24, 2021 (A) 3 Gün Pazar Ara 26, 2021 Varış : Antalya
   
  10+ kişi kaldı! 1835,39 TL Yetişkin (11-99): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-3): Hareket Şehri: 06:00 - Antalya Hava Limanı 16 Aralık 2021 Perşembe 23:59 tarihine kadar ücretsiz iptal edilebilir. Bu tarihten sonraki iptallerde %100 kesinti uygulanır.

Genel Şartlar

 • Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.Tur sirküsü yayımlandığı  ​26.03.2021​  tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Rezervasyona düşülen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.
 • Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.
 • 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
 • Turlarda kademeli fiyat artışı sistemi kullanılabilir.
 • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 • Yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar üretici acentada saklıdır. Böyle bir iptal durumunda üretici acenta misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.
 • Uçaklı Turlarda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
  İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz. Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.
 • Programda aksi belirtilmedikçe, Müze Kart Tur fiyatına dahil değildir. Müze Kart’ın geçerli olduğu Müze ve Ören Yerleri ve tüm Özel Müze girişleri tur ücretine dahil olmayıp, ödemeleri tur katılımcılarına aittir.
 • Tur Programında yer alan ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir.
 • Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek noktalarının sırasında veya günler arasında) hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
 • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.)  tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Üretici Acenta kesinlikle sorumlu değildir.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanmak zorunda oldukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 • Turda belirtilen otel isimleri turda konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Yoğunluk ve mücbir sebepler nedeniyle standart bakımından aynı olmak kaydıyla oteller değişiklik gösterebilir.
 • Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandaleti, su ayakkabısı vb.) tercih edilmelidir.
 • Turlarda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır.
  Otobüsler: 28-46 kişi sayılarında kullanılır.
  Midibüsler: 17-27 kişi sayılarında kullanılır.
  Minibüsler: 16’ya kadar kişi sayılarında kullanılır.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, ÜRETİCİ ACENTA TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, 6502 NO'LU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Gezenbilir Tours & Travel Services
Reşatbey Mah. 5 Ocak Cd. No:40/1 Seyhan / Adana
Türsab Belge No : 13347
Türsab Rota