14 Günlük Kuzeydoğu Anadolu Turu

Tur Programı

Tümünü gizle
 1. Özet Bilgi
  Erzurum Kars Artvin Rize Ayder Trabzon Uzungöl Gümüşhane Bayburt Erzincan şehirlerinde kültürel ve sportif faliyetlerinde bulunmak isteyen herkesi bekliyoruz.
 1. 1. Gün Erzurum


  1.Gün
  Erzurum şehir turumuza Aziziye ve Mecidiye tabyaları ile başlıyoruz burada tabyaların tarihi ile bilgi verdikten sonra Nene Hatun’u unutmuyor mezarında dua ederek ayrılıyoruz.
  şehir merkezinde bulunan Erzurum kalesi,Ulu cami Çifte Minareli medreseyi ve Üç Kümbetleri gezdikten sonra öğle yemeği için mola veriyoruz. Tabiki Erzurum deyince aklımıza Cağ kebabı ve Kadayıf dolması geliyor yemekten sonra Rüstem Paşa bedesteninde alışveriş için serbest zaman ayırıyoruz daha sonra çay molası için Erzurum evlerindeyiz. Erzurum deyince Palandöken dağı (kışın kayak için harika) harika bir yer ejder 3200 de küre kafe çıkıyoruz buradan akşam yemeği için restorana geçiyoruz daha sonra oteldeyiz.

 2. 2. Gün Erzurum
  2.Gün
  Sabah otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra Öşvank kilisesine doğru yola çıkıyoruz yaklaşık
  olaraka Erzurum dan 1 saat 30 dakika sürecek yolumuz öşvank kilisesini ziyaret ediyoruz serbest vakit veriyoruz ibadet ve dua için buradan tortum şelalesine gidiyoruz harika bir manzara seyredip fotoğraflaştırıyoruz.
  Öğle yemeği için yedigöller'e gidiyoruz burada Balık Köfte ve tavuk yemeği çok lezzetli
  buradan sonra Narman peri bacalarına doğru gidiyoruz.
  harika bir doğa harikası burası
  yaklaşık olarak 1 saat burada geziyoruz. Erzurum turumuz bitmiş oluyor ve Kars şehrine doğru yola çıkıyoruz
  Akşam Tarihi Kars şehrinde Otelimize geçiyoruz.


  Not : Kış mevsiminde kayak aktivitesi yapılır yazın ise dağa tırmanma ve paraşütle atlama yapılabilir.Oltu Taşı atölyesinde usta ile çalışma yapılabilir mevsimine göre
  Aşkale de arıcılık tesisinde çalışma yapılır .
 3. 3. Gün Kars


  1.Gün

  Kahvaltıdan sonra Kars turumuz başlıyor ilk olarak kars kalesinden başlıyoruz.
  KARS KALESİ
  1153 yılında Selçuklular tarafından inşa edilen Kars Kalesi, tarihi boyunca birkaç kez yıkılıp tekrar inşa edilmiş. Kars manzaralarının başrol oyuncusu Kars Kalesi, 20. yy’den beri şehrin en gözde turistik noktalarından. Kars gezisinde mutlaka görülmeli.daha sonra Kümbet camii geziyoruz.
  Kümbet Camii (12 Havariler Kilisesi)
  Pakraduni Hanedanlığı döneminde Kral Abbas tarafından 10. yy’de yaptırılan Kümbet Camii, o zamanlar 12 Havariler Kilisesi olarak da bilinir. Heybetli olduğu kadar ürkütücü de görünen bu yapı, Kars’ın gezilecek tarihi yerlerinden biri
  Ebu’l Hasan Harakani Türbesi ve Camii
  1033 yılında şehit düşen Ebu’l Hasan Harakani adına, Kars’ın 1061’de Alpaslan tarafından fethedilmesinin ardından inşa ettirilen bu türbe, mutlaka görülmesi gereken Kars’ın tarihi yerlerinden bir diğeri. Tarihe geçmiş kişilerin mezarlarının bulunduğu Ebu’l Hasan Harakani Türbesi’nde, Osmanlı zamanlarının izlerini de takip edebilirsin.
  Fethiye Camii (Eski Kilise)
  16. yy civarında Ruslar tarafından yaptırılan bir kilise olan Fethiye Camii, Kars içerisinde görülebilecek en ilginç mimariye sahip dini yapılardan biri. Dış mimarisi Rus ve Baltık arlanan, iç mekan tasarımı ise İslam mimarisine uygun şekilde düzenlenen Fethiye Camii, Kars gezi rehberi içerisine ilginç görünümüyle girmeye hak kazanıyor.
  öğle yemeği için kaz evine gidiyoruz.nefis yemeklerden tadıyoruz. daha sonra Kars gezimiz devam ediyor Müzeler, Tarihi Rus evleri geziyoruz ve biraz serbest vakit veriyoruz misafirlerimize akşam yemeğinde Kafkas dans grubu gösteri yapıyorlar akşam kahvesinden sonra otelimize geçiyoruz
 4. 4. Gün Kars
  2. Gün
  Ani Ören Yeri ya da Ani Tarihi Kenti olarak da anılan bu eski yerleşim merkezi, Kars’tan yaklaşık 40 km’lik bir yolculukla ulaşılabilen, zamana meydan okumuş surları ve artık bir harabe görünümündeki yaşam alanlarıyla Kars gezi rehberi içeriğinin en turistik noktası. Orta Çağ kentlerinin nasıl göründüğünü insanın gözünde canlandırmasına yardımcı olan Ani Antik Kenti, zaman içerisinde birçok kültüre yuva olmuş.
  Boğatepe eski adıyla Zavod, Kars’a yaklaşık 1 saat uzaklıkta bulunuyor. Burası meşhur Kars gravyer peynirinin üretildiği tek köydür. İsviçrelilerin Alplere benzettiği bu köy, peynir üretiminde önemli bir yer tutmaktadır. Türkiye’deki ilk ve tek peynir müzesini Boğatepe'de yer almaktadır.
  Çıldır Gölü: İl merkezine 45 kilometre uzaklıkta, deniz seviyesinden 1956 metre yükseklikte ve 25 kilometrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Çıldır Gölü'nde kışlar çok soğuk olduğu için kasım ayı sonlarında donmakta ve buz derinliği 1 metreyi aşmaktadır. Gölün buzları nisan ayı başlarına kadar çözülmez. Çıldır gölünde kışları buzlar delinerek balık avı yapılmaktadır. Çıldır Gölü dışında, Aktaş ve Aygır gölleri ile Posof Çayı’nda da sportif olta balıkçılığı yapılabilmektedir.
  buradan yolumuz Artvin'e doğru
 5. 5. Gün Artvin
  1.Gün
  Artvin turumuz İşhan Kilisesi ile başlıyor bu bölgede eski bir çok kilise var Tekkale Kilisesi,Tibet Kilisesi,Dolishane kilisesi gibi birçok ibadet yerlerini ziyaret ediyoruz. Artvin'de öğle ve akşam yemeklerinde yöresel yemeklerden tadıyoruz.
 6. 6. Gün Artvin
  2.Gün
  Sabah ilk saatlerde Artvin Atatepe(Dünyanın En Büyük Atatürk Heykeli) burada harika bir manzara var fotoğraf çekimleri yapıldıktan sonra hatila vadisine doğru gidiyoruz buradada Cam Teras(Hatila Vadisi bizi büyülüyor öğle yemeği için mola veriyoruz.Ardanuç Cehennem Deresi Kanyonu muazzam bir görseldir. Borçka Karagöl,Arhavi Mençuna Şelalesi ile akşam oluyor yemekten sonra Rize'ye doğru yola çıkıyoruz
 7. 7. Gün Rize
  1.Gün

  Otelde kahvaltı yaptıktan sonra şehir merkezinden bir kaç kilometre tepede olan Rize kalesine gidiyoruz şehrin tüm güzelliklerini ayaklarınızın altına seriyor. buradan çay içmek istiyoruz ; Zirat botanik çay bahçesi
  Bize göre dünyada içebileceğiniz en güzel çay Rize’ dedir. Rize’de içebileceğiniz en güzel çayda burada yer alıyor. Ziraat çay bahçesi de merkezden bir kaç kilometre uzaklıktadır. Kendinize bir demlik söyleyin ve sohbetin dibine vurun. Ayrıca sevdiklerinize hediyelik Çaykur çay alabilirsiniz Şahin Tepesi / Dağmaran: Rize nin eşsiz deniz manzarasını en güzel gören tepesi Şahin tepesidir. Burada yöresel lezzetleri tadabilir, şehrin ışıklı manzarasını kahvenizi içerken seyredebilirsiniz. Canlı müzik hizmetleri de verilen mekanların birinde Mıhlama yemenizi şiddetle öneriyoruz.
  öğle yemeği için mola veriyoruz. Diğer bir adı kuyumcular sokağı olan Tarihi Rize Çarşısı bünyesinde yüzlerce dükkan bulunduruyor. Elektronik eşyadan, hediyelik eşyaya kadar ne ararsanız bulabileceğiniz bir çarşıdır. Yeniden restore edilen çarşının şemsiyelerle süslenmesi oldukça ilgi çekiyor.Buradan Kıble Dağı Camisi muhteşem manzarasıyla listeye girme hakkını yakalıyor. Gerek konumu gerekse mimarı yapısı olarak büyüleyici bir görsele sahiptir. Yaklaşık 1130 rakımlı olan Kıble Dağı son zamanlarda oldukça fazla ilgi görüyor
 8. 8. Gün Rize
  2.gün
  Rize denince aklımıza doğa harikası Ayder yaylası Çamlıhemşin yaylaları geliyor bir günümüz burada geçiyor.
  ZİL KALE
  Yapılış tarihi belli olmayan bu sisli kalenin mazisi çok derindir. İlçe merkezine yaklaşık 20 km mesafe uzaklıktadır. Bölgenin en çok dikkat çeken ve en çok ziyaret edilen tarihi yapılardan biridir. İlçe merkezinin güneyinde bulunan Zil Kalesi‘ni Ayder yaylası ziyaretinizin dönüşüne saklayın.
  AYDER YAYLASI
  İsmini muhakkak duyduğunuz ve Rize’nin en meşhur yaylası olan Ayder. Çamlıhemşin’e bağlıdır ve 1300’lü yıllarda Halalılar tarafından keşfedilmiştir. Ayder Yaylası’nda konaklama yapabilir, yöresel lezzetleri tadabilir, Kamp kurabilir, Teleferiğe binebilirsiniz.mevsime göre rafting yapılır zeplin yapılabilir.Rotamız Trabzon merkez de otelimiz
 9. 9. Gün Trabzon
  1.gün
  Sabah ilk gezi yerimiz Trabzon kalesi burada tarihini anlatım ve fotoğraf çekimlerinden sonra OrtaHisar Cami (Virgin Kilisesi) ziyaret ediyoruz ve bir çay kahve molası veriyoruz;
  Hagios Kilisesi ,Aziz Eugenios Kilisesi ziyaretten sonra Öğle yemeği molası veriyoruz.daha sonra Ayasofya kilisesi,Kızlar manastırı Bedesten Hatuniye cami ni ziyaret ederek akşam yemeği için restorana geçiyoruz daha sonra oteldeyiz.
 10. 10. Gün Trabzon
  2. gün

  Ertesi günümüzü tamamen Uzun göle ayırıyoruz

  Uzun Göl

  Uzungöl Camii: Bölgeye ayrı güzellik katan Uzungöl camii 1920 yılında inşa edilmiştir. Uzungöl’ün sembolleri arasından biri olan Uzungöl Gölbaşı camii bölgeye gelen turistlerin ziyaret akımına uğruyor.
  Haldizen Yaylası: Haldizen Yaylası, Demirkapı Yaylası olarak da biliniyor. Uzungöl ile birlikte muhteşem uyum içerisinde olan Haldizen yaylası, Dağ çiçeklerinin kokusuyla adını duyurmuş bir yayladır.
  Karester Yaylası: Uzungöl’ü tepeden izleyebileceğiniz muhteşem bir yayladır. Ayrıca kamp içinde çok uygundur.Şekersu Yaylası: Bölgenin en güzel yaylalarından biridir. Kışın çıkımı zor olsa da yaz aylarında çıkabilirsiniz. Uzungöl’e gelenlerin muhakkak görmesi gereken yerlerden biridir.
  Uzungöl huzuru arayanlar için biçilmiş kaftan. Bu yüzden sürekli gezmek ve hareketli bir tatil olsun istiyorsanız size göre olmayabilir. Ancak doğanın tadına daha çok varmak isterseniz özellikle yaz aylarında neredeyse her gün düzenlenen doğa yürüyüşlerine, ATVya da jiple safari turlarına katılabilirsiniz. Ayrıca rüzgar şiddetli değilse de profesyonellerle birlikte yamaç paraşütü yaparak Uzungöl’e yukardan bakış atabilirsiniz.
 11. 11. Gün Trabzon
  3.Gün

  SÜMELA MANASTIRI Rivayete göre; Bizans İmparatoru I. Theodosius zamanında (375-395) Atina’dan gelen Barnabas ve Sophranios isimli iki rahip tarafından kurulmuş olan manastır, 6.yüzyılda İmparator Justinianus’un manastırın onarılarak genişletilmesini istemesi üzerine Generallerinden Belisarios tarafından tamir edilmiştir.
  Hamsi köy Yaklaşık bin 300 rakımlı ve çevresi çam ağaçlarıyla kaplı Hamsiköy, turistlerin son yıllardaki ilgisi dolayısıyla konaklama ve yöre mutfağıyla da adından söz ettiriyor.

  Misafirlerine turizme dönük de pek çok alternatifi bir arada sunan Hamsiköy, son yıllarda trekking ve dağ bisikleti açısından da çok uygun bir destinasyon haline geldi.ve buradan yeni Rotamız Gümüşhane
 12. 12. Gün Gümüşhane  Santa Harabeleri: 17. yüzyılda Rumlar tarafından kurulan dini, ticari ve kültürel önem taşıyan yerleşimin, Rum çetelerinin sığınağı olarak kullanıldığı bilinmektedir.
  Günümüzde ‘Arkeolojik ve Doğal Sit Alanı olan Santa, Binatlı, Terzili, Zurnacı, Piştovlu, İşhanlı, Çingeneli, Çakallı olmak üzere yedi mahalle, üçyüzü aşkın evden oluşmaktadır. Kentte her mahallesi tümüyle taştan inşa edilen tek katlı konutlar, her mahallede en az bir kilise, her sokakta da bir çeşme mevcuttur. Doğal konumu itibariyle yayla özelliği taşıyan yerleşim tarihi ve kültürel varlıklarıyla çok zengindi
  yemek molası veriyor ve kaldığımız yerden devam ediyoruz.
  İl Merkezine 72 km mesafededir. Ana tur güzergâhından merkez ilçe Arzular Beldesi istikametinde Yayladere Köy yolunu takip ederek Kosdan Dağı geçildikten sonra Taş Köprü Yaylası Na, oradan da Santa’ya ulaşılır.
  Karaca Mağarası: Gümüşhane Nin turizmini canlandıran Karaca Mağarası, Torul ilçe sınırları içerisinde bulunuyor. Aynı ismi taşıdığı Karaca Mahallesi’ne vardığınızda mağara çok yakınınızda olacak.


  İmera Manastırı: Arkeolojik Sit Alanı olan yerleşime ikisu Köyü, Karaca Mağarası yol ayrımından Yağlıdere Köyü istikametinden ulaşılır. Manastır, günümüze ulaşabilmiş en sağlam yapılardandır. Yapının yazıtında 1350 tarihinde yapıldığı yazmaktadır. Manastır, köyün üst sırtındaki geniş bir alana yapılmıştır.
  Dikdörtgen planlı yapının, şapeli ve bazı yapıları günümüze sağlam bir şekilde ulaşmıştır. Çevresi duvarlarla çevrili bulunan manastır birçok kez onarım geçirmiştir. Manastırın yakın çevresinde rahiplerin kaldığı konut yapıları mevcuttur. İmera Manastırı’nın faaliyette olduğu dönemde, önemli bir dini merkez olduğu bilinmektedir.
  Kürtün Barajı: Kürtün Baraj gölünün etrafında bulunan kamelyalarda gelenler dileği gibi hem piknik yapabilmekte hem de baraj gölünü izlenebilmektedir.
  Kürtün Baraj gölünde alabalık üretimi çiftliği bulunmaktadır. Ayrıca gölden oltayla tatlı su balığı da tutula bilmektedir. Baraj çevresinde gelenlerin yemek yiyebileceği ve dinlenebileceği şimdilik bir tane olan alabalık tesisi, yılın her dönemi hizmet vermektedir. Aydınlar Kilisesi Torul Atalar Köyü, Aydınlar Mahallesi’nde bulunan kilise, merkez ilçeye 27 km mesafededir. Duvarları düzgün kesme taştan ve moloz taştan yapılmıştır. Üzeri ise beşik çatılı olarak inşa edilen kilise, günümüze kadar sağlam bir vaziyette gelmiştir. Girişi batı cephesinden olan kilisenin hemen giriş kapısının üzerinde demir parmaklıklı 75 x 50 cm ebatlarında bir ışıklandırma penceresi, doğusundaki cephede iki adet küçük parmaklı pencere, güney kısmında ise üç adet 75 x 50 cm ebatlarında ışıklandırma penceresi mevcuttur. Kilisenin tavanında ve duvarlarında fresk tekniğinde resimler mevcuttur. Sütunları birbirine bağlayan orijinal gergiler halen mevcuttur.akşam yorgunlugumuzu otelde yemekle birlikte dinlenerek atıyoruz; rotamız Bayburt
 13. 13. Gün Bayburt
  Bayburt gezi programı

  Baksın Müzesi; Müze 2010 yılında açılışı yapılmış olup, içerisinde konuk evleri atölyesi, sergi salonları ve kütüphane gibi sosyal alanlar bulunmaktadır. İlginizi çekecek hem de alışveriş yapabileceğiniz hatıra resimlerle çekebileceğiniz önemli noktalar ile karşılaşacaksınız. Baksın müzesini mutlaka gidip ziyaret etmelisiniz. Kütüphanesinden tarihi kitaplar alıp inceleme fırsatına erişeceksiniz. Yeşil doğasında oturup temiz hava alabileceğiniz manzarasını gökyüzüne yakınlık deresinde izleyebileceğiniz bu Müze’de harika vakit geçireceksiniz.

  Kop Şehitliği; Bayburt’u ziyaret edenler açısından oldukça ilgi gören ziyaretçisi çok olan bir adrestir. 1916 yılında inşa edilmiş ve o yıllarda Çoruh havzasında Rus kuvvetlerine direnirken şehit olan askerlerimizin anısına yapılmıştır. Bayburt’a tatil amaçlı gelen yerli yabancı turistlerin mutlaka ziyaret etmesi gerektiği eserdir. Bu mezarlığın hemen yanında bir de misafirler için tarihi çeşme yer almaktadır.


  Bayburt Kalesi: Zigana ve kop dağlarından aşılarak ulaşılan Bayburt kalesi aynı zamanda Karadeniz’i Basra körfezine bağlayan ticaret yolu üzerinde bulunmaktadır . Bu yolu izleyen her seyyahın uğradığı kalenin adı , önemi , ihtişamı ve günlük yaşamıyla ilgili pek çok bilgi mevcuttur.

  Sırakayalar Şelaleleri: Eğer yolunuz Bayburt yakınlarına düşmüşse muhakkak bu güzel şelaleyi ziyaret etmeyi unutmayın. Yeşilin her rengine bürünen doğası ile görsel şölen sunan Bayburt’un bu şelalesine yerel halk genelde yaz aylarında suya girip serinlemek deyiz.

  Bayburt Ulu Cami: Anadolu Selçuklu Sultanlarından II. Gıyaseddin Mesut (1282-1298) zamanında yaptırıldığı kabul edilen caminin pek çok onarımlar gördüğü bilinmektedir.Bayburt da yemek ve Çay molasından sonra son şehirimiz Erzincana doğru gidiyoruz
 14. 14. Gün Erzincan
  1.Gün

  Çağlayan beldesinde bulunan Girlevik Şelalesi Türkiye’nin en
  büyük şelalelerinden birisi. Şelale dağlardan gelen suları üç ayrı
  katta, üç ayrı şelale gibi aşağı indirmektedir. Ancak uzaktan bakınca bu
  güzelliği tam olarak görmek mümkün olabilmektedir. Şelale hafta sonları
  piknik yapmak ve sitres atmak için bire bir. Erzincan şehir merkezine 35 km uzaklıktadır.

  Erzincan’dan Erzurum istikametine doğru giderken yolun sol tarafında
  yani kuzey yönde çok önemli sulak alanlardan birisi olan Ekşisu Sazlığı
  bulunmaktadır. Bu sazlık bir çok kuş türüne ev sahipliği yapmanın yanı
  başında sodalı su kaynağını da bağrından fışkırtarak şehrin ekonomisine
  katkıda bulunmaktadır. Sazlığın bir kısmı mesire alanı olarak ayrılmış
  olup burada piknik yaparken çeşmelerden devamlı akan sodalı suyu
  doyasıya içmek mümkün. Go-kart pisti, su bisikleti havuzu, aile restaurantı, şifalı kaplıcaları bulunan ekşisu erzincana 10 km uzaklıktadır.
  Erzincanın Kemaliye ilçesinde bulunan kanyon Türkiye'nin en büyük kanyonlarından birisi. Kanyonda Base Jump, Kano ve Rafting etkinlikleri düzenlenmektedir.mevsime göre rafting yapılabilir.
  ve tekrar başladığımız Rotaya geri dönüyoruz ERZURUM a doğru yola çıkıyoruz. akşam otelde yemek ile birlikte gezi değerlendirmeleri yapıyoruz.


Ücrete Neler Dahil ?

Tümünü göster
 • Araç İçi İkramlar

 • Konaklama

 • Profesyonel rehberlik

 • Sigorta

 • Yemekler

Ücrete Neler Dahil Değil ?

 • Kişisel Harcamalar

 • Müze Ören Yeri Girişleri

İptal Koşulları

Tur İptal Şartları
Bu durum yeterli katılımın sağlanmaması, olağanüstü durumlar ,deprem ,sel vb. afet durumlarında en geç turun hareketinden 5 Gün öncesine kadar iptal durumu tarafınıza bildirilir.herhangi bir ücret kesintisi olmaksızın ücretiniz iade edilir.

Müsaitlik


 • Cumartesi Mar 06, 2021 (A) 14 Gün Cuma Mar 19, 2021 Varış : Erzincan Merkez
   
  10+ kişi kaldı! 8865,40 TL Yetişkin (12-70): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-2): Hareket Şehri: 09:00 - Erzurum Pelit Meydanı Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Pazar Mar 07, 2021 (A) 14 Gün Cumartesi Mar 20, 2021 Varış : Erzincan Merkez
   
  10+ kişi kaldı! 8865,40 TL Yetişkin (12-70): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-2): Hareket Şehri: 09:00 - Erzurum Pelit Meydanı Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Pazartesi Mar 08, 2021 (A) 14 Gün Pazar Mar 21, 2021 Varış : Erzincan Merkez
   
  10+ kişi kaldı! 8865,40 TL Yetişkin (12-70): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-2): Hareket Şehri: 09:00 - Erzurum Pelit Meydanı Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Salı Mar 09, 2021 (A) 14 Gün Pazartesi Mar 22, 2021 Varış : Erzincan Merkez
   
  10+ kişi kaldı! 8865,40 TL Yetişkin (12-70): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-2): Hareket Şehri: 09:00 - Erzurum Pelit Meydanı Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Çarşamba Mar 10, 2021 (A) 14 Gün Salı Mar 23, 2021 Varış : Erzincan Merkez
   
  10+ kişi kaldı! 8865,40 TL Yetişkin (12-70): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-2): Hareket Şehri: 09:00 - Erzurum Pelit Meydanı Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Perşembe Mar 11, 2021 (A) 14 Gün Çarşamba Mar 24, 2021 Varış : Erzincan Merkez
   
  10+ kişi kaldı! 8865,40 TL Yetişkin (12-70): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-2): Hareket Şehri: 09:00 - Erzurum Pelit Meydanı Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Cuma Mar 12, 2021 (A) 14 Gün Perşembe Mar 25, 2021 Varış : Erzincan Merkez
   
  10+ kişi kaldı! 8865,40 TL Yetişkin (12-70): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-2): Hareket Şehri: 09:00 - Erzurum Pelit Meydanı Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Cumartesi Mar 13, 2021 (A) 14 Gün Cuma Mar 26, 2021 Varış : Erzincan Merkez
   
  10+ kişi kaldı! 8865,40 TL Yetişkin (12-70): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-2): Hareket Şehri: 09:00 - Erzurum Pelit Meydanı Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Pazar Mar 14, 2021 (A) 14 Gün Cumartesi Mar 27, 2021 Varış : Erzincan Merkez
   
  10+ kişi kaldı! 8865,40 TL Yetişkin (12-70): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-2): Hareket Şehri: 09:00 - Erzurum Pelit Meydanı Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Pazartesi Mar 15, 2021 (A) 14 Gün Pazar Mar 28, 2021 Varış : Erzincan Merkez
   
  10+ kişi kaldı! 8865,40 TL Yetişkin (12-70): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-2): Hareket Şehri: 09:00 - Erzurum Pelit Meydanı Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Salı Mar 16, 2021 (A) 14 Gün Pazartesi Mar 29, 2021 Varış : Erzincan Merkez
   
  10+ kişi kaldı! 8865,40 TL Yetişkin (12-70): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-2): Hareket Şehri: 09:00 - Erzurum Pelit Meydanı Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Çarşamba Mar 17, 2021 (A) 14 Gün Salı Mar 30, 2021 Varış : Erzincan Merkez
   
  10+ kişi kaldı! 8865,40 TL Yetişkin (12-70): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-2): Hareket Şehri: 09:00 - Erzurum Pelit Meydanı Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Perşembe Mar 18, 2021 (A) 14 Gün Çarşamba Mar 31, 2021 Varış : Erzincan Merkez
   
  10+ kişi kaldı! 8865,40 TL Yetişkin (12-70): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-2): Hareket Şehri: 09:00 - Erzurum Pelit Meydanı Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Cuma Mar 19, 2021 (A) 14 Gün Perşembe Nis 01, 2021 Varış : Erzincan Merkez
   
  10+ kişi kaldı! 8865,40 TL Yetişkin (12-70): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-2): Hareket Şehri: 09:00 - Erzurum Pelit Meydanı Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Cumartesi Mar 20, 2021 (A) 14 Gün Cuma Nis 02, 2021 Varış : Erzincan Merkez
   
  10+ kişi kaldı! 8865,40 TL Yetişkin (12-70): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-2): Hareket Şehri: 09:00 - Erzurum Pelit Meydanı Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Pazar Mar 21, 2021 (A) 14 Gün Cumartesi Nis 03, 2021 Varış : Erzincan Merkez
   
  10+ kişi kaldı! 8865,40 TL Yetişkin (12-70): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-2): Hareket Şehri: 09:00 - Erzurum Pelit Meydanı Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Pazartesi Mar 22, 2021 (A) 14 Gün Pazar Nis 04, 2021 Varış : Erzincan Merkez
   
  10+ kişi kaldı! 8865,40 TL Yetişkin (12-70): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-2): Hareket Şehri: 09:00 - Erzurum Pelit Meydanı Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Salı Mar 23, 2021 (A) 14 Gün Pazartesi Nis 05, 2021 Varış : Erzincan Merkez
   
  10+ kişi kaldı! 8865,40 TL Yetişkin (12-70): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-2): Hareket Şehri: 09:00 - Erzurum Pelit Meydanı Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Çarşamba Mar 24, 2021 (A) 14 Gün Salı Nis 06, 2021 Varış : Erzincan Merkez
   
  10+ kişi kaldı! 8865,40 TL Yetişkin (12-70): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-2): Hareket Şehri: 09:00 - Erzurum Pelit Meydanı Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Perşembe Mar 25, 2021 (A) 14 Gün Çarşamba Nis 07, 2021 Varış : Erzincan Merkez
   
  10+ kişi kaldı! 8865,40 TL Yetişkin (12-70): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-2): Hareket Şehri: 09:00 - Erzurum Pelit Meydanı Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Cuma Mar 26, 2021 (A) 14 Gün Perşembe Nis 08, 2021 Varış : Erzincan Merkez
   
  10+ kişi kaldı! 8865,40 TL Yetişkin (12-70): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-2): Hareket Şehri: 09:00 - Erzurum Pelit Meydanı Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Cumartesi Mar 27, 2021 (A) 14 Gün Cuma Nis 09, 2021 Varış : Erzincan Merkez
   
  10+ kişi kaldı! 8865,40 TL Yetişkin (12-70): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-2): Hareket Şehri: 09:00 - Erzurum Pelit Meydanı Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Pazar Mar 28, 2021 (A) 14 Gün Cumartesi Nis 10, 2021 Varış : Erzincan Merkez
   
  10+ kişi kaldı! 8865,40 TL Yetişkin (12-70): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-2): Hareket Şehri: 09:00 - Erzurum Pelit Meydanı Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Pazartesi Mar 29, 2021 (A) 14 Gün Pazar Nis 11, 2021 Varış : Erzincan Merkez
   
  10+ kişi kaldı! 8865,40 TL Yetişkin (12-70): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-2): Hareket Şehri: 09:00 - Erzurum Pelit Meydanı Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Salı Mar 30, 2021 (A) 14 Gün Pazartesi Nis 12, 2021 Varış : Erzincan Merkez
   
  10+ kişi kaldı! 8865,40 TL Yetişkin (12-70): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-2): Hareket Şehri: 09:00 - Erzurum Pelit Meydanı Ücretsiz iptal edilebilir.
 • Çarşamba Mar 31, 2021 (A) 14 Gün Salı Nis 13, 2021 Varış : Erzincan Merkez
   
  10+ kişi kaldı! 8865,40 TL Yetişkin (12-70): Çocuk (3-11): Kucakta Çocuk (0-2): Hareket Şehri: 09:00 - Erzurum Pelit Meydanı Ücretsiz iptal edilebilir.

Genel Şartlar

 • Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.Tur sirküsü yayımlandığı  ​04.01.2021​  tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Rezervasyona düşülen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.
 • Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.
 • 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
 • Turlarda kademeli fiyat artışı sistemi kullanılabilir.
 • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 • Yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar üretici acentada saklıdır. Böyle bir iptal durumunda üretici acenta misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.
 • Uçaklı Turlarda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
  İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz. Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.
 • Programda aksi belirtilmedikçe, Müze Kart Tur fiyatına dahil değildir. Müze Kart’ın geçerli olduğu Müze ve Ören Yerleri ve tüm Özel Müze girişleri tur ücretine dahil olmayıp, ödemeleri tur katılımcılarına aittir.
 • Tur Programında yer alan ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir.
 • Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek noktalarının sırasında veya günler arasında) hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
 • Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.)  tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Üretici Acenta kesinlikle sorumlu değildir.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanmak zorunda oldukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 • Turda belirtilen otel isimleri turda konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Yoğunluk ve mücbir sebepler nedeniyle standart bakımından aynı olmak kaydıyla oteller değişiklik gösterebilir.
 • Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandaleti, su ayakkabısı vb.) tercih edilmelidir.
 • Turlarda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır.
  Otobüsler: 28-46 kişi sayılarında kullanılır.
  Midibüsler: 17-27 kişi sayılarında kullanılır.
  Minibüsler: 16’ya kadar kişi sayılarında kullanılır.

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, ÜRETİCİ ACENTA TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, 6502 NO'LU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Ekip Kaya Turizm
KÜÇÜKBAKKALKÖY MAHALLESİ GEDİKPAŞA SOK GEDİK İŞ MERKEZİ NO 10/15 ATAŞEHİR İSTANBUL Ataşehir / İstanbul
Türsab Belge No : 13015
Türsab Rota